Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Bażanty / Pawie / Głuszce - Początkujący hodowca

arkadiusz - 2011-03-20, 18:46
Temat postu: Początkujący hodowca
Witam wszystkich forumowiczów,
Jako początkujący hodowca zwracam się z pytaniem.Posiadając wolierę z niewielikim kurnikiem chciałbym zająć się hodowlą hobbystyczną bażanta złotego i królewskiego.Gdzie mogę nabyć takie ptaki?Nie chcę kupować na targu bo kompletnie nie znam się na czystości rasy.a jak kupować to coś dobrego.Będe wdzięczny z wszystkie porady.

sylwia2401 - 2011-03-20, 20:57
Temat postu: Re: Początkujący hodowca
arkadiusz napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów,
Jako początkujący hodowca zwracam się z pytaniem.Posiadając wolierę z niewielikim kurnikiem chciałbym zająć się hodowlą hobbystyczną bażanta złotego i królewskiego.Gdzie mogę nabyć takie ptaki?Nie chcę kupować na targu bo kompletnie nie znam się na czystości rasy.a jak kupować to coś dobrego.Będe wdzięczny z wszystkie porady.

Najlepiej, od znanych Ci hodowców.

neron14 - 2011-03-20, 22:36

Najlepiej jest kupować bażanty jesienią bo jest ich dużo i można kupić taniej. Jeżeli znasz jakichś hodowców to najlepiej kup od nich, bo na targu to rożni ludzie sprzedają i mogą Cię oszukać co do ich czystości rasy.Jeżeli interesują Cię bażanty złote to ja w tym roku będę rozmnażał swoje i będę mógł Ci na jesieni odsprzedać parkę (jeżeli uda mi się je rozmnożyć :) ).
sebul - 2011-03-21, 10:46

arkadiusz jeżeli chcesz to mam złotego samca z 2010 jak będziesz zainteresowany to napisz na pw
arkadiusz - 2011-03-21, 19:55

Serdecznie dziękuje za rady,tak więc zrobię.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group