To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Ankiety - Najuciążliwsze drapieżniki

Lysy - 2012-10-16, 18:42

Mnie i moje gołębie nękał szczur
Miłosz - 2013-12-03, 22:38

wczoraj zostałem pozbawiiony kochina min. i silki obie kurki okolo 5 miesiecy...jastrzab sie zadowolił:( a ja w przyszłym tyg jade po siatke:(
18marcinnn - 2013-12-05, 22:59

Szkoda że w ankiecie nie ma "dwunożnego" drapieżnika - człowieka, bo mi np wyniósł z zamkniętego kurnika połowę ptactwa :!:
Robert36 - 2014-01-28, 18:38

Właśnie "dwunożne" to najgorszy szkodnik.
Miłosz - 2014-01-29, 08:29

18marcinnn napisał/a:
Szkoda że w ankiecie nie ma "dwunożnego" drapieżnika - człowieka, bo mi np wyniósł z zamkniętego kurnika połowę ptactwa :!:

masz racje ale do tych dwunoznych to trzeba kołka i po łapach albo nogach zeby pamiatke mieli!
ja juz zostałem ochrzczony w tym roku. nowy kogut i pare kokoszek poszło....nawet nie wiem gdzie

kaszara - 2014-01-29, 10:07

U mnie tchórz na 100%. Oprócz tego mnóstwo bezdomnych kotów się kręci. Jednak znajomi przekonują że kot nie ruszy kur i kaczek. Ale ja nie jestem o tym przekonany. Po co w takim układzie przesiadują pod płotem. Myślę że one też mają swój udział.
18marcinnn - 2014-01-29, 18:10

kaszara napisał/a:
Oprócz tego mnóstwo bezdomnych kotów się kręci. Jednak znajomi przekonują że kot nie ruszy kur i kaczek. Ale ja nie jestem o tym przekonany. Po co w takim układzie przesiadują pod płotem. Myślę że one też mają swój udział.

Czasami może się trafić kot, którego zainteresują małe kaczęta lub kurczęta, ale nie dorosłe kury czy kaczki, o czymś takim w życiu nie słyszałem, nie masz się czym przejmować. Koty się kręcą koło Ciebie, bo zimą ciężko o pokarm a wiadomo że przy ptactwie kręcą się szkodniki (myszy, szczury) oraz wróble. Lepiej je zacznij dokarmiać to może jakieś osiądą na stałe i Ci tego tchórza przegonią, bo dorosłe koty są bardzo terytorialne i pilnują swojego rewiru.

kaszara - 2014-01-30, 22:57

Dzieki za informacje. Mam nadzieję że to faktycznie nie koty. :d
piotrek gt - 2015-12-20, 17:41

U mnie to koty!!