Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Pozostałe tematy - Swinka Wietnamska-komentarze.

Robi - 2011-01-05, 18:14

minizoo, minizoo, witam tez posiadam od 1,5 m-ca taka swinke wietnamska zwisłobrzuchą prawdopodobnie jest prosna ale nie bardzo mozna jeszcze zauwazyc ;/ moze mogli bysmy sie wymienic wiadomosciamy mam duzo pytań odnośnie tych swinek ;] daje moje gg 10258824 czekam na odpowiedz :D
Józek - 2011-01-05, 18:22

Robi to pytaj, po to są tematy ;)
Robi - 2011-01-05, 18:28

dobrze otuz kupiłem ta swinke z daleka bo jakies 130 km od miejsca zamieszkanie przywiezli mi ja i powiedzili ze prawdopodobnie jest prosna nawet na zdjeciach było pokazane krycie <tak wygladało to > postaram sie dodac zdjecie i mieli ja zabic ale ze niby jest prosna idzie na sprzedaz a ja tego szukalem zeby powiekrzyc sobie chodowle i teraz od miesiaca szukam sposobu jak ja sprawdzic nie zaopserwowalem ruji bo moze nie umiałem albo przegapiłem :( a termin jakos w lutym ma na 20 moze tydzie do tyłu albo do przodu ale po swince nie zbyt widac jakos moze dlatego tak mysle bo mam ja na codzien :( i nic nie widze bardzo bym prosił o pomoc
Robi - 2011-01-05, 18:33

oto ona na tym zdjeciu od poprzedniego własciciela
Józek - 2011-01-05, 18:54

Daj aktualną fotkę, to na 90 % można stwierdzić czy jest, i jeszcze jedno, podejrzewam że ona i on to były z gniazda, czyli pokrewieństwo.
Robi - 2011-01-05, 19:07

zdjecie mam tylko z 27 grudnia jutro zrobie nowe i dodam a teraz dodam te z grudnia , a czy z jednego niazda to chyba nie bo kupili je oddzielnie knurka i ja i byli w podobnym wieku a z tego co tu czytalem to niby sa bardzo skłonne do rozmnazania i skoro stała spokojnie na zdjeciu to moze jest jednak prosna po za tym zostało jeszcze 50 dni a swinie tyja w 3 tygodnie przed oproszeniem dopiero tak mocno ale chciał bym zasiegnac rady fachowców i pisze tu
marmar - 2011-05-28, 10:58

Coś nam ucichł świński temacik a ja mam pare pytań ale najpierw sie wam pochwale może troche póżno ale co tam początkiem roku dostałam od męża takie malutkie stworzonko czyli świnke wietnamska straszny słodziak ale do rzeczy moja dziewczynka ma już prawie 6 miesięcy i chciała bym aby została mamą czy może mi ktoś pomuc i opisać jak wyglada ruja u świnek ile ona trwa i jak by to wszystko miało wyglądać :diabel::
Serdecznie dziekuje za pomoc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group