Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Tereny Polski - Tatry/Pieniny/ Zakopane itp...

Kamil Kowalski - 2007-06-05, 14:48
Temat postu: Tatry/Pieniny/ Zakopane itp...
Tatry/Pieniny/ Zakopane itp...



Pierwsza tego typu moja Panorama.






Teraz jak będę jechał to chce wyjść na Giewont i iść do Czarnego stawu (obok niego są boskie wodospady) - tym razem nie pojadę w sandałach :P

A z ptaków co ciekawego? - Orzechówka :D

Może wiecie gdzie tam iść na ptakole? i co ciekawego można zobaczyć?

Krzysiek Prokop - 2007-06-05, 15:25

Kamil, ja byłem na Giewoncie... straszny widok, szczególnie gdy ma się lęk wysokości :? Myślałem, że tam ze strachu umrę, jeszcze te skały takie śliskie
Kamil Kowalski - 2007-06-05, 15:32

Krzysiek Prokop, a faktycznie są tam łańcuchy - gdzie one się zaczynają?
Krzysiek Prokop - 2007-06-05, 15:35

Nie wiem, co dokładnie masz na myśli, mówiąc "łańcuchy", ale pod koniec jest bardzo stromo, a że dużo turystów tak chodzi to skały są już śliskie i "wypolerowane" więc trzeba się mocno łańcuchów trzymać.
Kamil Kowalski - 2007-06-05, 15:47

Aaa czli łańcuchy są dopiero przed szczytem :D

Bo Magda Bardzo się boi tam iść (tez mam lęk wysokości) ale trzeba w życiu dziwne rzeczy robić ;) yhyhh nie mogłem wyjść na latarnie w Świnoujściu :P a ja na Giewont chce :P

Znajomi straszyli nas że te łańcuchy są od połowy drogi :P

Łooo jak tom piknie słonecko musi pzyswiecoć :D Oj Ksysiu łole teros to mos psynojmniej pikne wspominki, ze toś tak wysokuśko wyloz. Jo myśle ze jesce w tym miesioncecku wbiorek siem do Zokoponego... Bo tom takie śwarnuśkie powietse i oż inoczej sie łoddycho... ło ile tom ślicniuśkich kobietek chłodzi to as głowo boli! I cza się nopić prowdziwej górolskiej .... kriniczanki :P

Krzysiek Prokop - 2007-06-05, 15:53

No mam wspomnienia, ale czy piękne :hmm: wtedy byłem przerażony, ale teraz tak se myślę, że wszedł bym se jeszcze raz, tylko zrezygnowałbym na ostatnim odcinku ;)
Kamil Kowalski - 2007-06-09, 12:52

Więcej fotek z Zenita :D (w Zakopcu)
http://www.forum.woliera....er=DESC&start=0

I panorama kolejna z Zakopca tym razem Zenitem robione.

Kamil Kowalski - 2007-06-09, 20:30

:D

FOTOGRAFIE WYŚWIETLA SIĘ NIESTETY TYLKO ZALOGOWANYM

Więcej fotek tu: http://www.forum.woliera....l.php?user_id=3
































wanted - 2007-06-09, 21:52

Kamil, super fotki. Przy tej kosodrzewinie to ci się udało złapać ostrość na nią i rozmazać tło, brawo.
Kituś - 2007-07-01, 21:16

Byłem w tatrach i ... naj bardziej podobały mi sie wodo grzmoty , dolina białej morskie oko i wodospady wokół niego . Znalazłem jeszcze ciekawostke Sasanke alpejską :D
A i jeszcze widziałem dwa kaczory krzyżówki na morskim oku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group