Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Klatki dla ptaków oraz woliery pokojowe - Fronty do klatek.

MichałR - 2007-07-11, 18:36
Temat postu: Fronty do klatek.
Witam.
Ostatnio zastanawiałem się nad wykonaniem regału do hodowli drobnej egzotyki.
Widziałem kiedyś gotowe fronty oraz wykonane już regały.
Z ciekawości chciałbym się zapytać gdzie mógłbym je nabyć i jakie są ich rozmiary.
Takie gotowe fronty wydają mi się bardziej funkcjonalne i estetyczniej wyglądają niż wycinane z siatki.
Pozdrawiam.

Adam - 2007-07-12, 09:09

Na pewno widziałem takie elementy na giełdzie w Pszczynie dwa tygodnie temu , ceny są zróżnicowane i zależą od wielkości. Kiedyś kupowałem na klatki lęgowe dla kanarków wymiar 30x50 o ile dobrze pamiętam 11zł. Najprawdopodobniej będę w niedzielę w Pszczynie to mogę sprawdzić więcej.
gugu - 2009-11-27, 23:56

witam som takie regały nz allegro

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=831622512

wanted - 2009-11-29, 10:26

gugu, wszystko ładnie i drogawo oraz małe.
Ja kupiłem w Zwolle fronty o rozmiarze długości 100 zm, wysokość 60cm. Kupiłem płytę, zawiaski i wszelkie inne potrzebne asortymenty, zamówiłem szuflady z allegro pod wymiar i wszystko wyniosło mnie niecałe 400 zł a jest większe :P

kardynał - 2009-11-30, 19:26

Te fronty na giełdzie w Pszczynie są co giełdę. wanted, To front metrowy jest o 10cm większy od tego co w Pszczynie sprzedają.
yotan - 2010-12-21, 20:12

wanted napisał/a:
gugu, wszystko ładnie i drogawo oraz małe.
Ja kupiłem w Zwolle fronty o rozmiarze długości 100 zm, wysokość 60cm. Kupiłem płytę, zawiaski i wszelkie inne potrzebne asortymenty, zamówiłem szuflady z allegro pod wymiar i wszystko wyniosło mnie niecałe 400 zł a jest większe :P


Dolicz jeszcze koszty i ryzyko transportu ze Zwolle.

Ja kupowałem fronty QUIKO - wyniosły mnie drogo, ale jestem bardzo zadowolony. Są bardzo solidnie wykonane, jest szeroki wybór jesli chodzi o wymiary i rodzaje (z karmidłami zewnętrznymi, z drzwiczkami na budki). Po Nowym Roku będę zamawiał kolejną partię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group