Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Rozmowy o handlu - Hodowcy z forum z którymi handlowaliśmy

kacpisułtan - 2007-09-19, 17:01
Temat postu: Hodowcy z forum z którymi handlowaliśmy
Piszcie tu o transakcjach które zawieraliście z naszymi forumowiczami.
Np. Ptaki piękne, doszły na czas. Hodowca bardzo uczciwy.

Luśka - 2007-12-10, 23:18

Wątek nie cieszy się powodzeniem, a szkoda :)

Proponuję, żeby osoby, które kupowały ptaki od forumowiczów i mają pozytywne wrażenia, podzieliły się tu z nami swoją opinią :)

Podobnie sprzedający innym userom, niech skrobną kilka słów ;)

Będzie to dobrą wskazówką dla pozostałych, a dla tych niewymienionych podniesioną o oczko poprzeczką :D

I-ka - 2007-12-11, 01:06

Ja kupiłam we wrześniu 2 parki liliputek zielononóżki od P.Stanisława..kurki i kogutki śliczne ,1 parkę dostałam grati.Oprócz tego, za mały błąd pracownika nadającego przesyłę, Pan Stanisław uparł się :) ,dać mi w prezencie 2 kurki w ramach rekompensaty [oprócz zwrotu nadpłaty,którą chciałam za nie zapłacić]Ojj...uparciuch z tego Pana Stasia :D
Bartek89 - 2007-12-11, 14:38

Hmmm a ja kupiłem od Wanteda 3 kurki i kogutka cochina min. są poprostu uroooocze i co najlepsze zawsze jak kupię coś nowego to w domu są problemy krzyczą i w ogóle a tym razem są zachwyceni. razem z kurkami przyszła także parka kaczek biegusów czarnych od Ice też sa powalające i slicznie sie prezentują na wybiegu. Polecam!!!!;)
Luśka - 2008-01-06, 11:01

Super, mamy już pozytywy dla sroszkowskiego, wanteda i Ice'a :d

Ktoś jeszcze może pochwalić kontrahentów z forum? ;)

butchi chabo - 2008-01-06, 11:12

Super sprzedawca - Adam,Tedek,Staszek Roszkowski.
Super klient -Przemek 89,Ice- Biegus.

michal_93 - 2008-01-30, 11:39

Ja kupowałem pierwszy raz z forum od Kurczaczka i chciałbym go polecić innym hodowcom, ma dobre egzemplarze kurek, po prostu super z niego kontrahent.

Szczerze polecam !!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Luśka - 2008-02-08, 17:48

Szczerze, gorąco i serdecznie polecam transakcje z Tedkiem :d

Przesympatyczny i co najważniejsze, ciągły kontakt, a kogucik przepiękny, w świetnej kondycji :d

Serdecznie dziękuję, również tą drogą ;)

jakub - 2008-02-08, 21:07

Ja u pana Stanisława zakupiłem stada 1+3 czubatek polskich czarnych i oczywiście wszystkim go polecam.
Pawi Król - 2008-03-12, 17:43

Dzisiaj doszły sebrytki od Kurczaczka - ptaki ok
Iro_mak - 2008-08-22, 07:30

już jakiś czas temu nabyłem czubatki od mateusz20 , tak jak mi pisał na pw tak też było, wszystko w porządku, jak najbardziej pozytywne wrażenia.
kurki kończą pierzenie, jestem pod wrażeniem naprawdę dobry materiał do dalszej hodowli.

Iro_mak - 2008-08-22, 07:32

również bardzo dobre wrażenia z transakcji z Dominik67 od podjęcia decyzji o nabyciu , bardzo szybki przelew w sumie w 5 dni zakończenie transakcji. polecam tego forumowicza
Dominik67 - 2008-08-22, 15:20

Ja również mogę powiedzieć ,że jestem bardzo zadowolony z transakcji z Iro_mak, Bardzo miły człowiek, wysyłka dokonana zaraz po wpłynięciu pieniędzy na konto. A co najważniejsze jestem bardzo zadowolony z ptaków jakie od niego otrzymałem. Bardzo polecam tego hodowcę w celu nabycia u niego jakichkolwiek ptaków.
Fogel - 2008-08-23, 22:43

Polecam ptaki od Gonzo ,przepiórki chińskie standard z 2008 wysiadują jajka , japońskie niosą sie jak djasi :) Kalifornijskie pięknie sie wybarwiają .Odbierałem osobiście a raz z przygodami! wróciłem bez ptaków!!! tak sie spieszyłem :) wiec szybko wysłał ptaki autobusem kursowym i były za dwie godziny u mnie :) jeszcze raz POLECAM ps. jestem w trakcie dostawy kur czubatek polskich miniatury od pana Jurka podobno wystawowe zobaczymy:)
Pawi Król - 2008-09-05, 18:41

Dostałem przesyłką z ptakami od Krzyśka Prokopa . Przesyłka dobrze zapakowana , ptaki kondycyjne . Polecam
Jaro - 2008-09-08, 10:56

Polecam zakupy u minizoo. Ptaki w dobrej kondycji, ładne i odpowiednio zapakowane do wysyłki. Polacam również Adama - przepiórki chińskie właśnie wysiadują jajka :D
SmarioS - 2008-09-12, 18:39

Ja tez Goraco polecam Adama, jego przepiorki chinskie sa u mnie moze miesiac a juz maja 3 jajka :) mam nadziej ze cos z tego bedzie :)
Jaro - 2009-01-20, 18:01

Polecam Krzyśka Prokopa. Czubatki świetne kondycyjnie i bardzo dobrej jakości
Lunatyk - 2009-01-20, 19:04

Ja polecam użytkownika qwert12 kupował ode mnie kury i wszystko było OK.
tomo06 - 2009-01-20, 20:45

Miałem przyjemność poznania Lunatyk-a i mogę z czystym sumieniem polecić kurki od tego przemiłego, młodego człowieka ;)
Jaro - 2009-01-20, 20:55

Gorąco polecam mirka_60, araucany pierwsza klasa :D
Lunatyk - 2009-01-21, 17:35

Oczywiście polecam, także pana Tomo06 ;) Nie mieliśmy żadnych problemów.
Lunatyk - 2009-01-24, 19:24

Polecam także użytkownika kamillo1395. Sprzedawałem mu kurki jedwabiste, nie było żadnych problemów.
Jaro - 2009-02-24, 18:02

Polecam mateusza20, profesjonalne podejście do transakcji i ptaki świetnej jakości
Edward123 - 2009-03-14, 21:28

Polecam - Inspektora ( kupiłem od niego dzisiaj rudą indyczkę , która ma już dwa jajka ) :d
jakub - 2009-03-16, 07:09

Polecam mojego serdecznego starszego kolege Jaro. Zamieniliśmy się kiedyś na jajka i wylęg był dość wysoki.
Jaro - 2009-03-16, 12:53
Temat postu: Hodowcy z forum z którymi handlowaliśmy
A ja polecam jakuba. Uczciwy hodowca, a ptaki najwyższej jakości
jakub - 2009-03-17, 21:25

Polecam również pana Roszkowskiego od którego kupiłem ładne czubatki oraz mini zoo od którego zakupiłem kochiny wielkie oaz jajka wylęgowe różnych ptaków.
jarek_garbus - 2009-03-17, 21:32

Ja również polecam Pana Roszkowskiego od którego kupiłem wspaniałe Liliputki.
wj1964 - 2009-05-14, 23:04

Moja przygoda z zakupem kur chyba jest dość niecodzienna i raczej osoba o której napiszę nie jest użytkownikiem forum, choć pewności takiej nie mam.

Chyba dwa lata wstecz poszukiwałem koguta białoczuba żółtego lub czerwonego, żeby coś tam sobie zrealizować.
Pewien użytkownik tego forum polecił mi jednego hodowcę i po rozmowie telefonicznej zamówiłem sobie ptaka.
Przyznaję, że tym co kupiłem byłem raczej rozczarowany. Kogut wniósł jednak niewielki wkład w następne pokolenie. Niestety to był jego jedyny sezon u mnie. Na kolejny znów potrzebowałem koguta w tym typie i po raz kolejny nawiązałem kontakt z tym samym hodowcą (koniec lata 2008) tym razem oprócz rozmowy telefonicznej wymieniliśmy też listy. Ja dostałem zdjęcie kur tego pana i informację o wystawie w Brześciu Kujawskim po której to wystawie mógłbym odebrać zarezerwowanego ptaka. Niestety okazało się, że jak przystało na solidnego hodowcę wykonuje on komplet szczepień w tym na ILT.
No i musiałem zrezygnować nie chciałem ryzykować zarażenia moich nieszczepionych pieszczoch taką chorobą. W wyjaśniającym liście napisałem o tym, oraz o moich planach i wysłałem moją widokówkę z kurami.
Na tym kontakt się urwał.
Jakież było moje zdziwienie gdy w marcu lub na początku kwietnia tego roku ten pan do mnie zadzwonił i powiedział, że jeżdżąc po jajka do jakiegoś dobrego holenderskiego hodowcy zobaczył u niego dziwnie ubarwione kury i okazało się że tamten ma ambicje wyhodowania takiej odmiany barwnej jaka i mnie się marzy.
Kupił więc od niego kilka jajek wylągł pisklęta, odchował je, a wszystko to z myślą o mnie! 8)
Dziś po zakończeniu wszystkich szczepień (oprócz ILT) kury dotarły do mnie. Nawet termin dostarczenia ich przez pocztę zbiegł się z moim osobistym świętem!
Stadko składa się z 2 kogutów i 5 kurek.

Jak całe to zdarzenie podsumować :co:

Dziękuję Panie Tomaszu!

Iro_mak - 2009-06-24, 21:18

Bodziofx napisał:
Sprzedam pawiki:
...
- indyjskie biale 2 szt - 40 zl szt /linia hod. holenderska/


jak najmilsze wrażenia, które mogę napisać o Bodziofx, w sumie od wystawienia ogłoszenia w te parę dni zakończyliśmy transakcję. byłem u niego osobiście, pokazał swoją hodowlę, opowiedział trochę o swojej przygodzie z gołębiami, bardzo miły człowiek, cena jak na tę klasę gołębi też nie wygórowana, jedyne co mogę napisać POLECAM

Iro_mak - 2009-07-09, 15:28

ponownie przeprowadziłem transakcję z Mateusz20, również i tym razem byłem mile zaskoczony po otwarciu paczki, kaczuchy super nawet się nie spodziewałem, jak najbardziej polecam Mateusza w celu nabycia od niego ptaków, widać po otrzymywanych ptakach że dba o swoje zwierzęta w dwóch słowach HODOWCA-PROFESJONALISTA.
jakub - 2009-08-04, 06:37

Polecam minizoo zakupiłem od niego super brahmy gronostajowe oraz bardzo ładną bażancice polną.
Kajka - 2009-08-04, 09:28

Jestem tu z Wami od niedawna,dokonałam zakupów dwa razy i byłam z tego bardzo zadowolona,dlatego gorąco polecam Wanted-sprzedał mi cudne kurki jedwabiste(silki),a nawet dołożył jedną w prezencie oraz Damianbober-sprzedał mi jaja lęgowe Piżmowych kaczek,kaczątka mają już miesiąc. Obaj Panowie mili,uczciwi-raz jeszcze dziękuję:):)
zajac - 2009-09-05, 10:30

kupowałem dwa razy kaczki krajowe od Mateusz 20, kaczuszki zdrowe i ładne, porządnie zapakowane i wysłane. polecam tego hodowcę.
wj1964 - 2009-09-17, 19:55

Chciałbym podziękować Sirmaksiu.
Chciałem odkupić dwie obrączki, on odpowiedział, poprosił o adres i przysłał.
Właściwie to do wszystkiego dopłacił, bo nie dość, że nie wziął pieniędzy za obrączki, to zapłacił przecież wysyłając list.
To było bardzo miłe!
Dziękuję!

Iro_mak - 2009-10-15, 15:42

przeprowadziłem transakcję z karol,jestem bardzo mile zaskoczony, jak najbardziej polecam karol w celu nabycia od niego ptaków, widać po otrzymywanych ptakach że dba o swoje zwierzęta, ładnie utrzymany, wyrośnięty widać że jest bardzo zaangażowany i oddany swoim ptakom.
wojtas_p - 2009-11-06, 19:15

kamillo1395 sprzedał mi młodego bażanta łownego z dwoma samicami. Paczkę wysłał w południe i na nastęony dzień rano odebrałem je od pocztexu. Dobrze zapakowane i "podziurawione" pudło z wielkimi napisami "żywe zwierzęta, ktoś na nie czeka" ujęło mnie za serce, tym bardziej, że dzień wcześniej dostałem zakupione na allegro młode piękne brahmy spakowane w ciasne pudełko bez kawałka wilgotnego jedzenia. Sprzedawca brahm z allegro o nazwie MichalJedraszko nie wrzucił im nawet kawałka jabłka na podróż, choć go o to prosiłem, a w komentarzu (negatywnym!) napisał, że aukcja nie dotyczyła jabłek i skłamał, że nie interesowałem się aukcją. Jak widać, różni hodowcy i różne podejścia do ptaków, jeden liczy zysk a inny troszczy się, aby miały dobrze.
Reasumując, polecam kupowanie TUTAJ:) u kolegi kamillo1395, bo ma ptaki bardzo ładne, zadbane, czyściutkie i zdrowe.

petrus12 - 2009-11-06, 20:32

Ja polecam transakcje z Panem Tedkiem, bardzo miły i uczciwy człowiek. Polecam także emu, kontakt bardzo dobry ptaki przychodzą zadbane, a i zapakowane z najwyższą troską o ptaki. Polecam również transakcje z Alan1980, bażant łowny od niego jest śliczny i bardzo dobre warunki transportu zapewnił, kochinka miniaturowa też śliczna. Szczerze polecam również Pana AndrzejS gdyż bardzo uczciwie informuje o ptakach, gdy trzeba doradzi i pomoże, a ptaki naprawdę śliczne, bażancice dobrał z różnych gniazd by niebyły spokrewnione, naprawdę solidna firma. Polecam również wanteda bardzo dobry kontakt i uczciwe warunki.
adam_gnatek - 2009-11-06, 20:48

Ja kupiłem kaczorka od Karas1987 i również polecam, bardzo dobry kontakt, wysyłka kaczorka przebiegła sprawnie, paczka bardzo dobrze zabezpieczona, ptak miał dobrze wyścielone dno, no i kaczorek zadbany i bardzo ładny
piwosz - 2009-11-18, 14:14

Witam polecam transakcje z kamillo1395 ptaszki zadbane wysyłka szybka!
i profesjonalna!

JABOL1986 - 2009-12-16, 12:02

POLECAM mirka_60 oraz damianek

Od mirka_60 zakupiłem piękną parę liliputów kuropatwianych. Po których doczekałem się jeszcze piękniejszych młodych ptaków. Zaś damianek kupił u mnie parkę liliputów pstrych (za pobraniem) cała operacja również przebiegła bez zarzutu. Jeszcze raz obydwu forumowiczów GORĄCO POLECAM!

jakub - 2009-12-20, 16:16

Ja polecam jeszcze mateusza20 zakupiłem u niego bardzo ładne czubatki, wysyłka ptaków bardzo ekspresowa.
kamillo1395 - 2010-01-02, 20:13
Temat postu: NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witam...
w zeszlym tygodniu zakupilem bażanty diamentowe od Bogdan123456 , kontakt ok. ale były CHORE!!!
na mycoplazme i jeszcze sa nie wyleczone i ciagle o nie walcze aby wyzdrowialy...
wiec NIEPOLECAM!!!!

lolek9898 - 2010-11-07, 13:47

Ja polecam kamilo1395. :D Wysyłał mi bażanty łowne...doszły szybko,zdrowe i czyste ptaki.Bardzo polecam!!! :D
Ann - 2011-02-09, 14:32

patrykk133 - wymienialiśmy się perlikami. Wszystko ustalone w szczegółach, kontakt telefoniczny, ptaki dotarły całe i żywe zaraz na drugi dzień. Perliczka taka jak na zdjęciu, zdrowa. Więc polecam.
Czy jest taki wątek o sprzedawcach z allegro?

Marekk - 2011-02-15, 20:18

Polecam paskudkę jako hodowcę z którą przeprowadzanie transakcji to czysta przyjemność . W niedzielę przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną o jajkach kur marans, a we wtorek byłem już szczęśliwym posiadaczem jaj od tych kur. Dziękuję i pozdrawiam Marekk
mirek_60 - 2011-02-16, 12:30

Ann, A czy musi być taki wątek? Po co nabijać komuś obcemu kabzę skoro możemy robić to w swoim gronie?Allegro ma swoje pozytywy i negatywy i jest z natury bezosobowe i nie do końca umiejscowione.Za to u nas wiesz z kim i gdzie się ten ktoś znajduje.Nie jesteśmy bezimienni.Pozdrawiam.
sylwia2401 - 2011-02-16, 19:09

mirek_60 napisał/a:
Ann, A czy musi być taki wątek? Po co nabijać komuś obcemu kabzę skoro możemy robić to w swoim gronie?Allegro ma swoje pozytywy i negatywy i jest z natury bezosobowe i nie do końca umiejscowione.Za to u nas wiesz z kim i gdzie się ten ktoś znajduje.Nie jesteśmy bezimienni.Pozdrawiam.

Jestem tego samego zdania, jeszcze nigdy nie zostałem oszukany na forum ,a niestety na allegro tak.

Jolek - 2011-02-16, 19:30

;) ja bym aż tak ufna nie była na tym forum Moje pierwsze kupione kury tu na forum to była klęska. Nie dość,że z zaawansowanym świerzbem to ze wszami a kogut kochin przemieszany z brahmą bo daje pokolenia w typie brahmy. W sumie osoba ta nic nie wniosła na te forum ale zmieniła nick i kolor :diabel::
sylwia2401 - 2011-02-16, 21:06

Jolek szkoda ,że nie napisałaś kto to był,żeby już nigdy nie oszukał nikogo tu na forum,szkoda.
Dorota71 - 2011-02-16, 21:42

No to teraz moja kolej.
Kupiłam jajka od Sylwii (paskudki) - jajka maransa. Przyszły pięknie, bezpiecznie zapakowane. Już są w inkubatorze. Mam nadzieję, że będę miała cudowne kurczaczki.
Mam też jajka od Bianki 1- prawie wszystkie zalężone. A i oczywiście z obiema dziewczynami przemiły kontakt !!!! Szczerze polecam !!!

Mam też niestety niedobre wrażenia z transakcji z Wandą Z Z miejscowości Góra.
Indyki od niej dostałam chore. Jeden padł jeszcze u niej, drugi już u mnie. Napisałam maila, co się stało i oczywiście nie ma żadnego odzewu.
Ja się na indykach nie znam, więc dałam sobie wmówić, że jest osowiała, bo ma znieść jajka. Na forum pokazałam zdjęcia ptaków i doświadczeni hodowcy uświadomili mi, jakie chore indyki mam. Dlatego przestrzegam przed tą Panią. Wiem również, że wysyła niezalężone jajka. Ponoć, jak ma problemy na forum - zmienia nic. Zostaje jednak nazwisko i miejscowość. Tego nie zmieni !!!!

Dorota71 - 2011-02-17, 10:54

Jeszcze mam śliczne kogutki od Petrusa. :D
tp29 - 2011-02-17, 19:06

To ja pochwalę kolegę - tomi.
Moja przygoda z jedwabistymi zaczęła się właśnie od jajek jego silek.
Sprzedał mi 10 jajek, większość się wykluła. Do dzisiaj żyją i mają się dobrze.
Dodam, że kolega jest bardzo dobrym hodowcą i sympatycznym człowiekiem;)
A jakie ma piękności to można dzisiaj pooglądać - na stronie głównej są nowe fotki;)
Wiem, że tomi sprzedaje również poprzez Allegro.

alan1980 - 2011-02-20, 12:18

Z przyjemnością i 100% pewnością polecam ryszardrajewski. Transakcja bezproblemowa, towar zgodny z opisem, szybka i odpowiednio zabezpieczona wysyłka oraz idealny kontakt.

Panie Ryszardzie jeszcze raz dziękuję, oczywiście liczę na dalszą współpracę ;) :P

Pozdrawiam

kagre - 2011-02-23, 14:51

Polecam cewrg-a kogucik wczoraj wysłany już dzisiaj z samego rana był na poczcie:) Od razu pokazał na podwórku kto rządzi, jest super. Jajeczka lęgowe dotarły w całości. Pomysłowa klatka transportowa. Ogólnie miły kontakt.
janek67 - 2011-02-23, 19:05
Temat postu: hodowcy z forum z kturyni handlowaliśmy
Polecam ;piotrek209:pomysłowa klatka,kaczorek bardzo ładny ,solidny sprzedawca.
Ann - 2011-02-24, 09:55

Dorota71 - wczoraj dotarły do mnie jaja od niej. Paczka super zabezpieczona - styropian, wytłaczanka, każde jajo w chusteczce, folia bąbelkowa - słowem wszystko co można było zrobić, żeby jaja dotarły w całości. Mimo wielkich mrozów - żadno nie pękło z zimna.
wchelminiak - 2011-03-11, 20:21

Polecam Panią Beatę - becia33
Zakupiłam jaja lęgowe. Kontakt jest świetny!
Jajeczka były fantastycznie opisane - co by nikt nie rzucał i zabezpieczone - trochę trwało zanim je odkopaliśmy pośród zabezpieczeń :D

Co się wylęgnie- zobaczymy, grzeją się jeszcze. ;)

Marius - 2011-03-17, 19:48

Polecam gorąco piotrek209, z nim robić interesy to sama przyjemność ;) Konkretny ptak w świetnej kondycji ;) Bardzo miły kontakt, błyskawiczna wysyłka :D Świetnie wykonana transportówka, w transportówce ptak miał pełno ziarna i również było jabłko ;) Jeszcze raz bardzo polecam ! ;)
Artur622 - 2011-03-17, 21:23

Polecam tomi rok temu kupiłem od niego jajka, odebrałem osobiście zostałem oprowadzony po hodowli, piękna i czysta:) nawet kilka jajek gratis dostałem
Polecam również tomas_72 dostałem od niego dwa piękne koguty
U obu panów świetny kontakt.[/b]

jamate - 2011-03-17, 23:34

A ja właśnie wczoraj zakończyłem kupowanie zielononóżek od Pani Romy Wróbel, i ze wszystkiego jestem zadowolony. Kurczęta przednie, przyszły w ogóle nie zmęczone podrożą, zdrowe. Wszystko w jak najlepszym porzą :D dku, a i kontakt z Panią Romą świetny. Polecam!
pawlo - 2011-03-24, 21:08

Polecam becie33 dokonaliśmy wymiany przepiórki doszły całe i zdrowe. Klatka całkiem prosto wykonana ale przepiórką było w niej dobrze. Polecam tą forumowiczkę.
sylwana - 2011-03-31, 10:29

Polecam forumowiczkę Becia33 zakupione od niej kurczaki leghorna, oraz przepiórki w świetnej kondycji, super się chowają, nie chorują. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, liczę na dalszą współpracę.
Dorota71 - 2011-03-31, 10:49

A ja polecam Jerzego. Właśnie doszły do mnie jajeczka od niego. Wszystkie całe, super zapakowane !!!!! Teraz tylko na efekty muszę poczekać. :diabel::
JulianG - 2011-03-31, 14:23

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem kurek (2+1) rasy cubalaya,które nabyłem od kolegi Jaro. Tranzakcja została przeprowadzona w sposób wzorowy.
Tą drogą chciałym podziekować koledze Jaro.Zdecydowanie polecam.

Dorota71 - 2011-03-31, 18:17

A ja mam jajka indycze od Juliana G.
Były tak zapakowane, że nawet na poczcie nie udało się ich potłuc, a wiemy przecież co pracownicy (niektórzy) potrafią. :>

kaja123 - 2011-04-01, 16:20

Polecam marcylrex.Jaja były super zapakowane dostanie się do nich zajęło mi trochę czasu. Kontakt świetny. :d
AL - 2011-04-01, 16:30

Polecam dj.looki ptaki w odp. skrzynce, dobry kontakt
marmar - 2011-04-01, 17:25

Ja polecam forumowicza Tomi kupiłam od niego niedawno jajka kochinów miniatur i silek jajka były świetnie zapakowane dostałam jeszcze pare jajek gratis kontakt z Tomi super,potrafi doradzić i pomóc w razie potrzeby jajka w 100% zalężone,teraz czekam kiedy maluchy sie wyklują.Dodam że jak mój mąż zobaczył ile jajek przyszło od razu zrobił mi większy i bardziej profesjonalny inkubator :diabel:: Jeszcze raz dziękuje i mam nadzieje że to nie jest mój ostatni zakup u tego forumowicza ;)
Pozdrawiam

jamate - 2011-04-01, 22:39

Gorąco polecam sroszkowski właśnie kupiłem stadko karzełków polskich kuropatwianych, kury zdrowe, w swietnej kondycji i każda to egzemplarz hodowlany.
Pozdrawiam serdecznie Panie Stanisławie.

sroszkowski - 2011-04-02, 11:53

Dziękuję,
To efekt kilkuletniej pracy hodowlanej. Nie oznacza to, że potomstwo po tych "hodowlanych" kurkach będzie równie dobre. Ale to jest właśnie cały urok hodowli, że zawsze jest pewna niewiadoma. I to jest ciekawe, fascynujące i... twórcze.

jacek95 - 2011-04-02, 20:41

ja polecam kamillo1395 ptaki przyszły zdrowe i dobrze zapakowane.pozdrawiam...
damianek - 2011-04-02, 20:43

Ja także polecam Pana Stanisława.
Niejedno krotnie zakupywałem Czubatki Dworskie.
Ptaki warte uwagi !
Zdrowe,zadbane ...
Serdecznie dziękuję za wszystko !!!

sylwana - 2011-04-08, 07:58

Polecam forumowicza Karolchmielewski wczoraj doszły do mnie gąski kubańskie. Skrzynka profesjonalnie wykonana, super opisana, gąski piękne. Kontakt z nim super, naprawdę gorąco polecam! Jeszcze raz serdecznie dziękuję panie Karolu i za piękne ptaki i za cenne rady.
inspektor - 2011-04-09, 12:23

Kupiłem od 100672 jaja lęgowe brahmy i maransów. Bardzo dobry kontakt, szybka i profesjonalnie zabezpieczona przesyłka. Nic tylko polecić użytkownika.
Artur622 - 2011-04-22, 17:14

Ja polecam paskudka dokonałem z nią zamiany kogut na jajeczka:)
Jajka dotarły wszystkie całe, nie było opcji żeby jakieś się potłukło ponieważ były idealnie zapakowane:) Świetny kontakt.

Mikołaj Piechocki - 2011-04-28, 16:49

Polecam pana Stanisława Roszkowskiego ptaki dobrj jakości bezproblemowa wysyłka polecam
pawlo - 2011-04-28, 18:22

Również polecam pana Stanisława Roszkowskiego jak wcześniej kury czubatki dworskiej tak teraz jajka karzełków doszły bez zarzutu.
krzychuw1992 - 2011-05-13, 15:32

Polecam użytkownika Secza... Jajka rewelacyjnie zapakowane, wybór jajek od pięknych czubatek...
Sebastian Bardzo Ci dziękuję.... ;)

krzychuw1992 - 2011-06-24, 21:16

Polecam użytkownika Marekk... Jajka rewelacyjnie zapakowane...
Panie Marku bardzoo dziękuję ... ;)

kolejarz - 2011-08-01, 07:18

Kupqwałem młode pawie i indyki od Juliana G i jestem zadowolony-gość i jego ptaki w porządku.
kamillo1395 - 2011-08-01, 14:28

Polecam użytkownika ochar11 ...
ptaki piękne, zdrowe i zadbane :)
dzięki :)

piotrek209 - 2011-08-19, 17:06

Polecam użytkownika kamilm79. Wszystko w najlepszym porządku, słowny kontrahent.
lolek9898 - 2011-08-23, 16:20

Polecam użytkownika alan1980.Paczka bardzo dobrze zabezpieczona,szybka wysyłka i ptaki bardzo ładne.

Na dodatek dostałem jeszcze jedną kurke gratis :D z czego bardzo się ciesze :diabel::

POLECAM!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group