To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Rozmowy o handlu - Hodowcy z forum z którymi handlowaliśmy

karolc3301 - 2015-03-29, 20:12

Gorąco polecam kilku użytkowników co kupowałem u nich kilka kurek
BDudek ( mam nadzieję że z moich pisemek też jesteś zadowolony :D
Michał Prokopowicz
Radex
Methodboy
Gorąco polecam :jupi:

Damian... - 2015-04-16, 20:27

Polecam serdecznie slaby1986 i janusz2703 transakcje przebiegły szybko i pomyślnie :D
Karol2121 - 2015-04-16, 20:30

Polecam Beatę Kajka Bardzo dobry kontakt i wszystko przebiegło pomyślnie, Polecam :)
brewka - 2015-06-24, 11:57

Polecam gorąco- Endriu35- jajka porządnie zapakowane.. ...już się klują:) dorodne kurczątka.
symuś - 2015-07-20, 22:30
Temat postu: NIE POLECAM!!!
Z przykrością przyznaje iż użytkownik naszego forum karolc3301 nie jest godny polecenia :/ .
Pisaliśmy dużo wiadomości, ze strony użytkownika Karola pojawiało się nieskończenie wiele propozycji co chwilę była zmiana decyzji. Na początku miałem dostać stadko 1+3 (Czubatek Polskich miniaturowych) ilość się nie zmieniła, zmianie uległa jednak barwa :diabel:: .
Na początek o ile dobrze pamiętam miała być kurka beżowa, kogut czekoladowy i kurka czekoladowa.
Po wielu zmianach otrzymałem "rzekomo" zdrowe stadko zarodowe kogut czekoladowy, kurka czarna i czekoladowa. Te "zdrowe" kurki nie podobały mi się i mojemu tacie od pierwszego dnia ale myślałem sobie aaaa.. może im przejdzie, ale niestety się myliłem. Po rozmowie z lekarzem weterynarii lekarz kazał odizolować czarną kurkę i podać antybiotyk (niestety kureczka jest prawie że na wykończeniu) została mi parka czekoladowa i żyje z nadzieją że to charczenie przejdzie tej mojej biedulce (kurce czekoladowej). Na zakończenie dodam jeszcze że kurka ta została mi sprzedana jako lepszej jakości, większym czubie, po drugie cena za kurki to 200zl, a po trzecie jeszcze raz NIE POLECAM!!! Jestem niezadowolony z tej transakcji i zraziłem się niestety do kupowania ptaków na tym forum.
Na zakończenie powiem że wniosek tego taki że po prostu kol. Karol wcisną mi chore ptaki (a na następny dzień chwalił się nowymi kurami) i nie pomyślał że może mi to zaszkodzić, a jak myślę ,że moje 100 ukochanych kurek by zachorowało i .... to łza mi się w oku kręci ;( . Więc niech każdy kto przeczytać moją wypowiedź zastanowi się i wyciągnie wnioski.
Pozdrawiam Szymon :P

heska - 2015-07-20, 23:02

Nie zrażaj się do kupowania od forumowiczów. Większe prawdopodobieństwo, że kupisz coś chorego czy wadliwego masz poza forum a tu jest plus taki, że jak poinformujesz nas to z pewnością wyciągniemy wnioski.
symuś - 2015-07-20, 23:38

heska, jeśli bym miał kurki od pani to nie było by problemów :D
Anonymous - 2015-07-21, 07:07

symuś napisał/a:
i zraziłem się niestety do kupowania ptaków na tym forum.

symuś napisał/a:
heska, jeśli bym miał kurki od pani to nie było by problemów
:D

Zatem nie forum jest winne stanu zdrowia kupionych kurek.Jest nas wszystkich na forum około 8 tys. użytkowników więc nie uogólniaj,że to wina forum.Życzę bardziej trafnych transakcji. ;)

symuś - 2015-09-18, 20:45

W tym miesiącu zawałem transakcję z panem GRZEGORZEM JABŁOŃSKIM i serdecznie polecam kupiłem zdrowe kury i jestem b.zadowolony. Jeszcze raz polecam :d
rafalinho - 2015-09-30, 20:40

Ja gorąco polecam Reńka i kamillo1395, od pani Renaty dostałem kogutka karzełka a od Kamila kupiłem karzełki(1+2), bardzo miłe i sympatyczne osoby, ptaki odbierałem osobiście
Damiansdz - 2015-09-30, 20:57

A ja polecam jony96 kupiłem od niego karzełki i czubatki wysyłka poczta kurki zdrowe starannie zapakowane.
I jeszcze eriksonnn kupiłem karzełki odebrałem osobiście.

Pozdrawiam
Damian

Tomek31 - 2015-10-12, 16:11

Z czystym sumieniem mogę polecić Andrzeja, forumowego Endriu35, paka zapakowana bardzo starannie, bardzo wysoki % zalężenia jaj :) '

Kolejna osoba to Dexter, paka również zapakowana starannie i solidnie.

Forumowa Kajka, megaaa jakość staranności zapakowania paczki jak i maga jakość jaj :)

Z tymi osobami przebieg transakcji przebiegł błyskawicznie w bardzo miłej atmosferze, i jak dla mnie są to wspaniałe osoby :)

Osobiście za każdym razem odbierałem jaja, ptaki od forumowej Rene24 :) i też jestem bardzo zadowolony :)

Tak że w moich oczach te 4 osoby są godne polecenia w 100-tu % :D

Dexter - 2015-11-05, 11:41

Tomek31, dzięki za miłe słowo :)

Baaardzo polecam Bawka ptaki super zapakowane, w bardzo dobrej kondycji, przemiły kontakt ;)

Dyvid - 2016-03-22, 18:32

Polecam użytkownika Goska1307 . Jaja bardzo dobrze zapakowane . Wszystkie doszły całe w błyskawicznym tempie. Z sprzedającą dobry kontakt.

Prosie1 - 2016-03-25, 19:57

Witam Ja kupiłem 2 perliczki w tym tygodniu od Adrian_lasek i mogę powiedzieć że doszły w bardzo dobrym stanie i bez żadnych problemów. Więc z polecam bez zastrzeżeń tego sprzedawcę.