Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Woliery - WOLIERY DLA PTACTWA -PROJEKTY

Kamil Kowalski - 2006-09-02, 18:44
Temat postu: WOLIERY DLA PTACTWA -PROJEKTY
PROJEKTY :
Adrian14 - 2006-09-02, 23:37

O widze Kamil że masz smykałkę do takich rzeczy.ja też teraz będe musiał się troche pogłowic(nowe woliery).
sroszkowski - 2006-09-03, 09:26

Moim zdaniem ten pierwszy projekt Kamila jest najlepszy. Ja bym całość jednak zadaszył przezroczystym eternitem. Może jestem skażony hodowlą czubatki polskiej, która nie lubi jak jej zmoknie czub. Z drugiej strony taka wolierka powinna być nasłoneczniona. Zresztą sam już nie wiem...
mirass - 2006-09-03, 09:30

a może by tak zadaszyc do połowy.....ptaki mogłyby się schronic przed deszczem ale byłyby na świerzym powietrzu :-P
wanted - 2006-09-03, 10:24

To ja wam coś dodam ze swojej praktyki. Otóż jeśli posiadamy ptaki w małej wolierce i jest ich tam pewna ilość lub wolierka naprawdę jest małych rozmiarów,to lepiej jest ją zadaszyć całkowicie.W dużych wolierach możemy pozostawić pewną część dachu odsłoniętą. A wszystko to jest związane z zabrudzeniem podłoża,wydeptana i wyskubana trawa,zalegająca woda na podłoży,proces gnilny podłoża-to wszystko występuje w małych wolierach,a jeszcze w dodatku z nadmierną obsadą jej. Ptaki w takich pomieszczeniach żle się czują i częściej chorują na rózne choroby.
A więc powinno być wszystko już proste,co i jak ? :evil:

filozofek - 2007-06-22, 13:42

całkiem całkiem te projekty.może ktoś mi podać orientacyjną cenę wykonania takiej woliery.
sebul - 2008-04-12, 20:03

kamil zrobił byś projekt woliery o wymiarach 2mx6mx2m??
i jeszcze kurnika dla kurek jedwabistych i bażantów diamentowych?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group