Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Magazyn "Woliera" - artykuły archiwalne

ShowGirl - 2010-06-01, 09:19
Temat postu: artykuły archiwalne
Witam, mam taki pomysł [pewnie się okaże że sprawa dawno omówiona:))] dotyczący archiwalnych wydań "Woliery", a dokładniej poszczególnych artykułów. Moim zdaniem byłoby dobrą opcją, gdyby z archiwalnych wydań ( powiedzmy od kilku numerów wstecz w dół ) dostępne były POJEDYNCZE artykuły do kupienia przez internet, np 1 art - Xzl. Osobiście napewno bym skorzystała.
foxhubert - 2010-06-01, 13:28

Jestem za
SMS płatny Xzł dostaje kod i ścigam w PDF tak powinna być dostępna gazeta.
Ale co z oszustami kazda kopia powinna byc opatrzona unikalnym identyfikatorem i wiadomo kto wtedy puścił pirata w neta. Dla zarejestrowanych użytkowników forum woliera taka możliwość powinna istnieć.

ShowGirl - 2010-06-01, 13:56

Sms, przelew czy coś w tym stylu, akurat z tego co się orientuję sms jest dość kosztowną usługą, tak więc nie wiem czy płatność sms na małą skalę się opłaca, ale napewno coś można by wymyślić. Ewentualnie może skorzystać z gotowych rozwiązań lub podjąć współpracę z jakimś wydawnictwem internetowym - które ma te sprawy juz odpowiednio rozwiązane.
sroszkowski - 2010-06-01, 14:12

Mam pełną świadomość, jak potężne archiwum posiada Woliera. Niestety na starej stronie opartej na php4 nic nie dało się zrobić (nawet wprowadzać poprawek). Jeszcze jakiś czas temu planowałem powiesić całe archiwum w internecie. Koszty jednak wpisania wszystkich publikacji był dosyć spory więc... wymiękłem. I dlatego jest jak jest.
Wolierę przez długi czas finansowałem z swoich prywatnych funduszy. Nie bardzo chciałbym kolejny raz dokładać do tego całego interesu.
Niemniej - jeżeli ktoś chciałby się podjąć pracy nad nowym serwisem za jakieś rozsądne pieniądze, to...?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group