Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Wtorek 22 Sierpnia 2017 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś wie gdzie można kupić sieć na wolierę.. nie siatkę
Autor Wiadomość
champion1 

Województwo: śląskie
Wysłany: 2015-07-29, 23:14   

Włodas napisał/a:
lukaslion...a miałeś to w ręku.?? Tego nożem ciężko przeciąć, to nie jest zwykły sznurek. Mogę Ci podesłać próbkę !

Ja mam w garażu 7 beli i kilka hektarów pod sieciami
i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że do papug się to z pewnością nie nadaje
ale rozumiem ze każdy sprzedający zachwala swój produkt ;)

Włodas 
Drop

Województwo: mazowieckie
Wysłany: 2015-07-30, 07:44   

champion1....coś Ci się popierdaczyło, jaki sprzedający...??? Kupiłem u nich kilka metrów, powiesiłem, jako przegrody w boksach i wisi i nic tego jeszcze nie przegryzło, nie przedziobało, ani nie nie przecięło. Inna rzecz to prawda, jakiego zwierza to ma dotyczyć, bo u mnie Faliste i Nimfy z innymi nie miałem styczności, bo dopiero rozpoczynam czysto amatorską zabawę z ptaszkami w niedużej wolierze.. :)

Garullus 

Województwo: śląskie
Wysłany: 2015-07-30, 10:21   

Włodas napisał/a:
powiesiłem, jako przegrody w boksach i wisi i nic tego jeszcze nie przegryzło, nie przedziobało, ani nie nie przecięło. Inna rzecz to prawda, jakiego zwierza to ma dotyczyć, bo u mnie Faliste i Nimfy ...

Faliste, nimfy, rozelle białolice i modrolotki u mnie też siedziały w siatce z diabelnie mocnego sznurka syntetycznego i nic nie zniszczyły, myszy za to pocięły ją lekko przy gruncie, a przypadkowo zabłąkany królik zrobił nawet sporą dziurę ;) Natomiast aleksandretty chińskie zrobiły sobie rozrywkę z jej szatkowania (w miejscach które dosięgnęły przez siatkę drucianą swojej wolierki).

AL 
Admin Alicja Pańka

Województwo: Śląskie
Pomogła: 163 razy
Wysłany: 2015-07-30, 18:43   

u mnie nimfy po 1 sezonie wykończyły siatkę powlekaną :D
1 % dla mojego wnuka http://www.forum.woliera....p=404453#404453

Włodas 
Drop

Wysłany: 2015-07-30, 21:27   

Halo...halo...nie mowa tutaj o siatce powlekanej...???!!!! ale skoro już to....zniszczyły powlekanie, a drut został. Jak pisać o czymś to do końca ...!!!

AL 
Admin Alicja Pańka

Województwo: Śląskie
Pomogła: 163 razy
Wysłany: 2015-08-02, 18:34   

Włodas, no przepraszam, fakt nie o tej siatce mowa, ale zniszczyły w sensie ze zrobiły dziury na wylot - drut nie został tylko puste miejsce po nim :P
1 % dla mojego wnuka http://www.forum.woliera....p=404453#404453

Włodas 
Drop

Wysłany: 2015-08-04, 15:33   

To z jakiej średnicy drutu była ta siatka...??? Dopiero zaczynam amatorską przygodę z papużkami i nie bardzo mam doświadczenie, ale nie bardzo sobie wyobrażam przegryziony, czy przedziobany przez papugę stalowy drut ...???

Joanna 
weterynaria

Województwo: malopolskie
Pomogła: 113 razy
Wysłany: 2015-08-04, 15:59   

Tamta siatka na pewno się nie nadaje dla papug. Myśle, że i falista, i nimfa jakby się postarały, to by to przedziobały. Większe papugi problemu mieć nie będą. Z drutem stalowym też nie ma problemu. Tylko małe papugi (o słabych dziobach) przedziobią cieńsze, a duże grubsze (kakadu jest w stanie przedzibać drut stalowy o średnicy paru milimetrów).

Weźcie sobie np. orzechy brazylijskie i spróbujcie je rozłupać. A ary robią to bez problemu. Dziób papuzi to jest sekator.

Pozdrawiam,
Joanna

colaa 

Województwo: małopolskie
Wysłany: 2015-08-14, 10:02   

Zajrzyjcie tutaj - http://sieci-siatki.pl/siatki/siatki-na-woliery/ - firma oferuje szeroki wybór siatek hodowlanych, wykonują je z wysokiej jakości polietylenu o dobrej gęstości.

Odpowiedz do tematu