Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Środa 26 Lipca 2017 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Australorp
Autor Wiadomość
Pirat 

Województwo: Ślaskie
Wysłany: 2017-06-09, 22:17   Australop
   Nr Tel.: 785547958

Witam ja mam 5 kurek i koguta i wyciagnalem z inku 62 australorpy 15 krzyzowek marana z amrokiem i marana z wloszka oraz 9 bresse i jeszcze siedzi jedna kwoka australorpa na 13 jajach od australorpa a jesli chodzi o niesnosc to tylko australorp i bresse pozdrawiam :o i dosc szybko rosna

australorp = australijski orpington :)
Ostatnio zmieniony przez Bawka 2017-06-10, 07:25, w całości zmieniany 1 raz  

MORIA17 
MORIA17

Województwo: Pomorskie
Wysłany: 2017-07-03, 19:32   

Mam pytanie czy skora i mięso australorp sa jak u kury o białym upierzeniu jasne lub żółte ,czy sine . Interesuje mnie ta rasa ze wzgledu na nieśność i mieso . Bedą to moje pierwsze kury ,a nie chce takiej rasy ktora ma siny kolor tuszki . Rozważam jeszcze Sussex lub Bresse
Ostatnio zmieniony przez MORIA17 2017-07-03, 19:54, w całości zmieniany 2 razy  

MORIA17 
MORIA17

Województwo: Pomorskie
Wysłany: 2017-07-13, 18:09   

Nikt nie odpowiedział- szkoda , bo forum powinno służyć wymianie informacji, a tej nigdzie w opisie i postach nie było . No może nikt nie chowa australorpa albo ich nie zjada ...hm..ale ja jestem uparta i sama się dowiedziałam tłumaczac strony anglojęzyczne . Lubię też dzielić się wiedzą więc informuję że skóra australorpa jest biała a mięso podobno bardzo smaczne i jasne . Zakupiłam jaja i sama się za czas jakiś przekonam czy bedzie duzodobrych jaj i czsem kogucik do pieczenia :D
Ostatnio zmieniony przez Bawka 2017-07-13, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu