Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Środa 25 Kwietnia 2018 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWA KSIĄŻKA
Autor Wiadomość
columbus53 

Województwo: Europa środkowa
Wysłany: 2018-03-20, 11:09   NOWA KSIĄŻKA

Od autora
Z przyjemnością informuję, że w najbliższym czasie, ukaże się kolejne wydanie mojej książki pt. „ENCYKLOPEDIA GOŁĘBIE HODOWLANE”,(wyd.Dragon 2018). Książka prezentuje wysoki poziom sztuki graficznej i edytorskiej a jej głównymi atutami są; twarda okładka, pełen kolor, ponad 180 barwnych fotografii gołębi, zwięzłe opisy poszczególnych ras oraz atrakcyjna cena.
Prawie wszystkie gołębie prezentowane w tej książce, fotografowane były na wystawach w: Gdańsku, Kielcach, Poznaniu, Kobylnicy k/Słupska, Stargardzie Szczecińskim, Szczecinie oraz okazjonalnie w gołębnikach wiodących hodowców. W tym miejscu, dziękuję organizatorom wystaw, którzy udzielili mi pomocy i umożliwili fotografowanie gołębi. Dziękuję też hodowcom i cieszę się, że mogłem fotografować ich piękne i profesjonalnie przygotowane do wystawy gołębie.
Książka ta okazała się hitem i z całą pewnością nadal będzie poszukiwana przez miłośników i koneserów literatury gołębiarskiej. Będzie też cenną pamiątką dla licznej grupy hodowców, których nazwiska wymienione są w części opisowej. Pozdrawiam miłośników gołębiarstwa i zachęcam do lektury.
Zbigniew Gilarski

Odpowiedz do tematu