Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Wtorek 22 Maja 2018 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Gęsi
Autor Wiadomość
smyczek 

Województwo: Dolnośląskie
Wysłany: 2018-05-08, 17:23   Gęsi

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis, więc proszę o wyrozumiałość.
Poszukuję chętnego na dwie gąski. Gąski miały być spełnieniem moich marzeń , niestety nie sprawdzam się wroli hodowcy. Gąski urodzone 26 marca kupiłam z fermy. Są zadbane, przyzwyczajone do człowieka , reagują na imiona, przybiegają. Są to białe gąski z pomarańczowym dzióbkiem i łapkami. Z obserwacji wynika , że to samiec i samiczka, ale nie umiem sprawdzić. Chciałabym, żeby trafiły do kogoś kto zna się na hodowli, ma odpowiednie warunki i pozwoli im żyć dłużej niż do listopada. Najchętniej okolice Wrocławia.

jozly 

Województwo: dolnosląskie
Wysłany: 2018-05-09, 23:00   Re: Gęsi

smyczek napisał/a:
Gąski miały być spełnieniem moich marzeń , niestety nie sprawdzam się w roli hodowcy.

Nie poddawaj się. W czym masz problem?

smyczek 

Województwo: Dolnośląskie
Wysłany: 2018-05-12, 20:20   Re: Gęsi

jozly napisał/a:
smyczek napisał/a:
Gąski miały być spełnieniem moich marzeń , niestety nie sprawdzam się w roli hodowcy.

Nie poddawaj się. W czym masz problem?

Bardzo dziękuję za słowa pociechy.
Wyobrażałam sobie, ż dwie gąski będą sobie grzecznie chodzić po ogrodzie i skubać trawkę. Teraz mają ok 2 miesięcy i skubią również kwiaty, tylko wybrane... nie wiem co będzie dalej. Nie mam stawu. No i codziennie sprzątam, wyrzucam brudne i wykładam nowe siano. Pytałam znajomego, mówił, że przy kaczkach sprzątał raz wtygodniu. Nie wiem jak to możliwe, bo gęsi brudzą i nie chcę żeby leżały w brudzie... chyba coś robię źle. Nie wiem co z nimi dzieje się zimą, trzeba dogrzewać czy nie. Teraz to nawet nie mają swojego domku, bo nie wiem jaki. Nie wiem jak zachowują się dorosłe gęsi, będzie łatwiej czy trudniej.

Odpowiedz do tematu