Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Niedziela 17 Listopada 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bawka
2016-10-08, 17:52
Dęte skarby wsi polskiej
Autor Wiadomość
KrysSz 

Województwo: małopolskie
Wysłany: 2019-01-20, 00:47   

Znanych co masz na myśli??
Zobaczymy latem co pójdzie.

cezar 

Województwo: wielkopolskie
Wysłany: 2019-01-20, 14:15   

To że wiem kogo te golebie byly zanim je nabyles. Muwie o dwoch sztukach z tego filmiku zeby bylo jasne reszty nie oceniam. Niech składają i cieszą oko. Zresztą tu nie miejsce na takie pisanie. Pozdrawiam

momo1351 

Województwo: Mazowieckie
Wysłany: 2019-01-20, 21:07   

A juz myslałem ze bedzie wkoncu film z lotem nagrany a tu jednak nie... no coz szkoda a stawaki bardzo ładne .Sam bym takie składajace nabył ale narazie musze sie zadowolic ze swoich wywrotnych co idzie z łatwoscia ;)

KrysSz 

Wysłany: 2019-01-21, 10:10   

momo1351, Mam jeden filmik bez rewelacji.
https://youtu.be/sippX_AGyvQ
https://youtu.be/2loUBOAFE9Y
Ostatnio zmieniony przez KrysSz 2019-01-21, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  

momo1351 

Wysłany: 2019-01-21, 11:28   

najlepiej to porozdzielac samce od samic i puscic ze 2 parki aby sie parzyly i wtedy nagrac je jak sie same zrywaja

KrysSz 

Wysłany: 2019-01-21, 14:26   

To wtedy najlepiej.
Tylko czasu na to.malo A zawsze wtedy jak najlepiej latają nie mam przy sobie telefonu :D

momo1351 

Wysłany: 2019-01-21, 17:11   

Znam to doskonale ;) ale trzymam kciuki bo tego typu filmow brakuje

KrysSz 

Wysłany: 2019-04-01, 16:38   

Kilka filmów że stawakami w locie.
Jest na co popatrzeć :hmm:
https://youtu.be/p0jzBBTg1LE
https://youtu.be/VCinukrZ61s
https://youtu.be/jIukGakFq6E

bleki 

Województwo: śląskie
Ostrzeżeń:
 3/6/9
Wysłany: 2019-04-22, 11:31   
   Nr Tel.: 609-655-935

https://www.facebook.com/...6004960426¬i

bleki 

Ostrzeżeń:
 3/6/9
Wysłany: 2019-04-22, 11:34   

Stadko na dzień dzisiejszy,w tym sezonie wyrzucam jaja bo brak czasu ,może jakies pojedycze sztuki uchowam

momo1351 

Wysłany: 2019-04-28, 21:21   

https://www.youtube.com/watch?v=YKV8n4A6Iyw samczyk garłacza wywrotnego ..szybkie dwa wywroty https://www.youtube.com/watch?v=R3B_rLrd7Fk a tutaj ten sam taki mały pokaz jego temperamentu

bleki 

Ostrzeżeń:
 3/6/9
Wysłany: 2019-05-08, 07:08   

Przeczytaj uważnie tytuł tematu,nic tam nie ma o dętych mixach,te ptaki są tutaj znane od dobrych kilku lat i każdy zainteresowany wie skąd się wzięły

momo1351 

Wysłany: 2019-05-13, 13:42   

Drogi Panie "Belki" niech zgadne ...czy jak sie zapytam skąd sie zatem wzieły te garłacze wywrotne to mi powiesz? Zartuje ..dobrze wiemy ze napiszesz tak zeby wprost nie odpowiedz na to pytanie ;) napiszesz tak zeby nie odpwiedz lub wgl nie odniesiesz sie do mojego prostego pytania ;) Druga kwestia jest taka ",nic tam nie ma o dętych mixach" przeciez kazda rasa jest mixe wiec tego argumentu nierozumiem .Nawet Te Twoje wywrotne stawaki które ledwo siadaja na ogon sa mixami ;) Mimo wszytsko mam nadzieje ze napiszesz mi skąd sie wzieły wywrotne garłacze bo jestem na etapie pisania artykułu i mi sie to przyda ;)

bleki 

Ostrzeżeń:
 3/6/9
Wysłany: 2019-05-15, 15:58   

Sam pokazujesz na portalach jakie wypasione pary posiadasz to widac wiesz skąd te twory są panie mono,nie zaglądam tu czesto,dostałem info od znajomego ze nasz znawca zadaje pytanie,myślaem że sensowne,a tu znowu bicie piany,moje ledwo na ogonach siadają,no zdaża się i tak :D widziałem też takie na twoich filmach,nawet po tak prostych podrygach mają problem z orientacją,różnica między Moimi ptakami a twoimi jest zasadnicza,jak chcesz się dowiedzieć jaka to wychowajmy po trzy pary młodych po jednej swojej parze,lub lepiej nawet po kilku,ja jestem pewien efektu,moje będą się różnić tylko barwą jak już,a twoje?

[/list]

momo1351 

Wysłany: 2019-05-16, 10:56   

"Te ptaki są tutaj znane od dobrych kilku lat i każdy zainteresowany wie skąd się wzięły" Napisałes u gory cytat ze kazdy wie skad się wzięły te garłacze.. Najsensowniejszym pytaniem do Twojego posta jest tylko jedno ....Napisz skad się wzieły skoro wiesz . Ja np pisze artykuł na ten temat i mi się przyda a Ty jak zwykle ;) "dostałem info od znajomego ze nasz znawca zadaje pytanie,myślaem że sensowne,a tu znowu bicie piany" " Nie potafisz odpowiedz na proste pytanie tylko kolejny raz uciekasz od odpowiedzi , robisz tak zebym to ja wyszedł na głupka i wgl . Co akurat przewidziałem "czy jak sie zapytam skąd sie zatem wzieły te garłacze wywrotne to mi powiesz? Zartuje ..dobrze wiemy ze napiszesz tak zeby wprost nie odpowiedz na to pytanie ;) napiszesz tak zeby nie odpwiedz...." Hmmm jestes strasznie przewidywalny . ;) odnosnie mojej krzyzowki garłacza i bija bakijskiego owszem jest taka . I ma to na celu wprowadzić do rasy takie barwy jak almond ,qualmond itp. Normalne zabieg którzy stosuja to inni hodowcy na całym swiecie zreszta o ile wiem to Twoje stawaki tez maja w krwi rozne rasy które pomogły przyblizyc je do wrzorca .Kiedyś stwierdziłem ze nie zamierzam stać w miejscu w hodowli . Chce działac a nie zachwycac się jedynie zdjeciami amerykanskich hodowcow czy tez tez arabskich którzy wprowadzaja w dane rasy nowe mutacje do rasy . Ja sie tego nie boje . Jestem pionierem i uwierz mi ze za 3 lata to bedzie normalny garłacz.Twoje argumenty którymi chcesz mnie uderzyc sa ze tak powiem zacofane . Odnosnie ostatniego zdania Twojego to takie hmm... chcesz zaatakować ale nie wiesz ja.Pozwol ze cos Ci powiem .MI nie przeszkadza ze moje ptaki czasem roznia sie pod wzgledem fenotypu .Ma do tego prawo nikt jej tak na prawde kilka lat temu nie znał .Trzymalo je kilka osob dla których podsatwowych kryterium selekcji były akrobacje .I chwała im za to ..ze nie poszli w wyglad. Ta rasa jest fenomenem na skale swiatowa i to czy jeden od drugiego rozni sie brwia jest nieistotne bo ta rasa jest jedyna i nie powtrzalna Więć odpusc sobie argumenty ze te garłacze to krzyzowka bo kazda rasa postwała z krzyzowek i kazda rasa jest uszchlatniania przez krzyzowki .To normalne ! TWoje stawaki to tez krzyzowki. Porownaj sobie starego typu stawaki polskie do swoich ;) Poczytaj opisy stare opisy stawakow ze to były małe lotne garłącze a Twoje ? A Twoje sa wynikiem krzyzowek na wyglad ;) zapczerzysz ?
Ostatnio zmieniony przez momo1351 2019-05-16, 11:10, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu