Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hodowcy z forum z którymi handlowaliśmy
Autor Wiadomość
Iro_mak 
Specjalista


Województwo: Polska
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 337
Wysłany: 2009-06-24, 21:18   

Bodziofx napisał:
Sprzedam pawiki:
...
- indyjskie biale 2 szt - 40 zl szt /linia hod. holenderska/


jak najmilsze wrażenia, które mogę napisać o Bodziofx, w sumie od wystawienia ogłoszenia w te parę dni zakończyliśmy transakcję. byłem u niego osobiście, pokazał swoją hodowlę, opowiedział trochę o swojej przygodzie z gołębiami, bardzo miły człowiek, cena jak na tę klasę gołębi też nie wygórowana, jedyne co mogę napisać POLECAM
 
 
Iro_mak 
Specjalista


Województwo: Polska
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 337
Wysłany: 2009-07-09, 15:28   

ponownie przeprowadziłem transakcję z Mateusz20, również i tym razem byłem mile zaskoczony po otwarciu paczki, kaczuchy super nawet się nie spodziewałem, jak najbardziej polecam Mateusza w celu nabycia od niego ptaków, widać po otrzymywanych ptakach że dba o swoje zwierzęta w dwóch słowach HODOWCA-PROFESJONALISTA.
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-08-04, 06:37   

Polecam minizoo zakupiłem od niego super brahmy gronostajowe oraz bardzo ładną bażancice polną.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Kajka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 313
Wysłany: 2009-08-04, 09:28   

Jestem tu z Wami od niedawna,dokonałam zakupów dwa razy i byłam z tego bardzo zadowolona,dlatego gorąco polecam Wanted-sprzedał mi cudne kurki jedwabiste(silki),a nawet dołożył jedną w prezencie oraz Damianbober-sprzedał mi jaja lęgowe Piżmowych kaczek,kaczątka mają już miesiąc. Obaj Panowie mili,uczciwi-raz jeszcze dziękuję:):)
 
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2009-09-05, 10:30   

kupowałem dwa razy kaczki krajowe od Mateusz 20, kaczuszki zdrowe i ładne, porządnie zapakowane i wysłane. polecam tego hodowcę.
 
 
wj1964 


Województwo: śląskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 487
Wysłany: 2009-09-17, 19:55   

Chciałbym podziękować Sirmaksiu.
Chciałem odkupić dwie obrączki, on odpowiedział, poprosił o adres i przysłał.
Właściwie to do wszystkiego dopłacił, bo nie dość, że nie wziął pieniędzy za obrączki, to zapłacił przecież wysyłając list.
To było bardzo miłe!
Dziękuję!
 
 
Iro_mak 
Specjalista


Województwo: Polska
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 337
Wysłany: 2009-10-15, 15:42   

przeprowadziłem transakcję z karol,jestem bardzo mile zaskoczony, jak najbardziej polecam karol w celu nabycia od niego ptaków, widać po otrzymywanych ptakach że dba o swoje zwierzęta, ładnie utrzymany, wyrośnięty widać że jest bardzo zaangażowany i oddany swoim ptakom.
 
 
wojtas_p 
wojtas_p



Województwo: dolnośląskie
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 128
Wysłany: 2009-11-06, 19:15   

kamillo1395 sprzedał mi młodego bażanta łownego z dwoma samicami. Paczkę wysłał w południe i na nastęony dzień rano odebrałem je od pocztexu. Dobrze zapakowane i "podziurawione" pudło z wielkimi napisami "żywe zwierzęta, ktoś na nie czeka" ujęło mnie za serce, tym bardziej, że dzień wcześniej dostałem zakupione na allegro młode piękne brahmy spakowane w ciasne pudełko bez kawałka wilgotnego jedzenia. Sprzedawca brahm z allegro o nazwie MichalJedraszko nie wrzucił im nawet kawałka jabłka na podróż, choć go o to prosiłem, a w komentarzu (negatywnym!) napisał, że aukcja nie dotyczyła jabłek i skłamał, że nie interesowałem się aukcją. Jak widać, różni hodowcy i różne podejścia do ptaków, jeden liczy zysk a inny troszczy się, aby miały dobrze.
Reasumując, polecam kupowanie TUTAJ:) u kolegi kamillo1395, bo ma ptaki bardzo ładne, zadbane, czyściutkie i zdrowe.
_________________
Brahmy, zielononóżki, orpingtony złote. Indyki. Bażanty polne & kuropatwy polne.
 
 
petrus12 
tylko natiralne lęgi


Województwo: mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 165
Wysłany: 2009-11-06, 20:32   

Ja polecam transakcje z Panem Tedkiem, bardzo miły i uczciwy człowiek. Polecam także emu, kontakt bardzo dobry ptaki przychodzą zadbane, a i zapakowane z najwyższą troską o ptaki. Polecam również transakcje z Alan1980, bażant łowny od niego jest śliczny i bardzo dobre warunki transportu zapewnił, kochinka miniaturowa też śliczna. Szczerze polecam również Pana AndrzejS gdyż bardzo uczciwie informuje o ptakach, gdy trzeba doradzi i pomoże, a ptaki naprawdę śliczne, bażancice dobrał z różnych gniazd by niebyły spokrewnione, naprawdę solidna firma. Polecam również wanteda bardzo dobry kontakt i uczciwe warunki.
 
 
adam_gnatek 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: pomorskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 550
Wysłany: 2009-11-06, 20:48   

Ja kupiłem kaczorka od Karas1987 i również polecam, bardzo dobry kontakt, wysyłka kaczorka przebiegła sprawnie, paczka bardzo dobrze zabezpieczona, ptak miał dobrze wyścielone dno, no i kaczorek zadbany i bardzo ładny
 
 
 
piwosz 


Województwo: Dolnoslaskie
Wiek: 32
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: 2009-11-18, 14:14   
   Nr Tel.: 782073719


Witam polecam transakcje z kamillo1395 ptaszki zadbane wysyłka szybka!
i profesjonalna!
 
 
JABOL1986 



Województwo: Lubelskie
Wiek: 37
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 432
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2009-12-16, 12:02   

POLECAM mirka_60 oraz damianek

Od mirka_60 zakupiłem piękną parę liliputów kuropatwianych. Po których doczekałem się jeszcze piękniejszych młodych ptaków. Zaś damianek kupił u mnie parkę liliputów pstrych (za pobraniem) cała operacja również przebiegła bez zarzutu. Jeszcze raz obydwu forumowiczów GORĄCO POLECAM!
_________________
http://www.forum.woliera.com/viewtopic.php?t=13568
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-12-20, 16:16   

Ja polecam jeszcze mateusza20 zakupiłem u niego bardzo ładne czubatki, wysyłka ptaków bardzo ekspresowa.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
kamillo1395 
MŁODSZY REDAKTOR


Województwo: Łódzkie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 28
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 494
Skąd: k. Łęczycy
Wysłany: 2010-01-02, 20:13   NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam...
w zeszlym tygodniu zakupilem bażanty diamentowe od Bogdan123456 , kontakt ok. ale były CHORE!!!
na mycoplazme i jeszcze sa nie wyleczone i ciagle o nie walcze aby wyzdrowialy...
wiec NIEPOLECAM!!!!
 
 
 
lolek9898 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 238
Skąd: Borzecin
Wysłany: 2010-11-07, 13:47   

Ja polecam kamilo1395. :D Wysyłał mi bażanty łowne...doszły szybko,zdrowe i czyste ptaki.Bardzo polecam!!! :D
_________________
Karol Czernek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12