Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
WOLIERY ZEWNĘTRZNE DLA PAPUG!
Autor Wiadomość
lolo17a 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 28
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 2
  Wysłany: 2008-05-28, 17:04   Pytanie o woliere

Ja mam narazie jedną falistą samca,mam zbyt małą klatkę na więcej ptaków,a chcę mieć przynajmiej parkę.Chcę zrobić woliere na balkonie,ale nie wiem jak,jak ocieplac,jak chronić przed deszczem??????Prosze o pomoc.
 
 
 
trawiator 



Województwo: Opolski
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: Nysa(Nowaki)
Wysłany: 2010-02-04, 10:31   
   Nr Tel.: 783-669-111


cześc jestem nowy na tym forum a papugi mam nie długo bo zacząłem hodowac od wiosny :D .posiadam nimfy , faliste, świergotki seledynowe, i nierozłączki i trzymałem to wszyszstko w jednej wolierze(wym.dł. szer.wys.2,50m, 2m 2,50m) było ok do kiedy się nie zaczeły lęgi nierozłączki załatwiły mi samice falistych, nie stety na śmierc. Ale za to wykluło się 5 młodych nieroałączek :D . Natomiast z innymi było ok, dlatego w tym roku zbuduje kolejną ąbym mógł je rozdzielic. I jak tu przeczytałem o gałązkach świerku żeby nimi siatke okryc, ale czy świerk nie jest trującu dal papug??? chciał bym pokazac wma moją woliere ale nie wiem jak tu zdj, wysłac :(
 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2010-02-04, 16:33   

trawiator, Nie są trujące dla papug, ale po co chcesz nimi okrywać wolierę ?Można je zamocować w środku na siatce. ale wtedy odcinasz dostęp swiatła słonecznego, co m zimowe dni jednak ma znaczenie. Papugi gdy mają odpowiednie żerdzie do siedzenie ,bardzo rzadko siadają na siatce. W każdym razie ja jeszcze nigdy nie widzialam gałęzi w wolierze zamontowanych w tym właśnie celu.
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
trawiator 



Województwo: Opolski
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: Nysa(Nowaki)
Wysłany: 2010-02-04, 20:12   
   Nr Tel.: 783-669-111


tak gdzieś przeczytałem i wydawało mi się troche idiotyczne. W tym roku papugi przechwuje w budynku, w klatkach zrobionych z szaf . Ale myślałem żeby zrobic prz wolierze budynek z płyty obornickiej, (w środku ma piankę a na zewnątrz z aluminum) taki 1m na 1m i na wysokośc woliery , w środku jakąś lampke żeby nie miały całkiem ciemno pade lin i gałężi . I by mogły wlatywac do niego i wylatywac i w ten sposób nie męczył bym ich w klatkach. dobry by był taki sposób??

woliera.jpg
to moja woliera
Pobierz Plik ściągnięto 542 raz(y) 114,61 KB

 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2010-02-05, 16:24   

trawiator, Lepszy byłby wlot do budynku przy którym stoi woliera, nie da rady tam wygospodarować kawałka miejsca ?.
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13