Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Katalogi roślin firm wysyłkowych
Autor Wiadomość
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 990
Wysłany: 2011-02-22, 16:13   Katalogi roślin firm wysyłkowych

:d jako,że nadchodzi wiosna pomału rozglądamy się za nasionami warzyw i kwiatów oraz gotowych roślin.Lubię nasadzać rośliny a moje ptactwo sukcesywnie sprawdza ich walory smakowe :diabel:: Czyli co nie zjedzą kury to wyskubią kaczki, jeszcze podskoczy aby dorwać kwiatek :D Na ich wybiegu mają nasadzone rośliny które opierają się ich dziobom czyli hortensje,hibiskusy,yuki,pigwy,trzmieliny,orliki i bodziszki i inne. Mi to pozwala cieszyć oko roślinami a im daje niezbędne schronienie przed słońcem i wiatrem.
Jednym z ulubionych firm wysyłkowych jest dla mnie <<Florexpol>>. W ich katalogach widzę roślinę jaki ma w przybliżeniu wygląd. Ceny są w miarę rozsądne a nawet i tańsze niż w sprzedaży ogólnodostępnej. Nie muszę biegać po sklepach nasiennych bo dostarczane artykuły są dostarczana do domu. Wraz z znajomymi zamawiamy co nas interesuje i dzielimy się nadwyżką nasion lub wysianymi roślinami a także kosztami wysyłki.
Spotkałam już się z katalogami które miały wypisane nazwy roślin jakiś opisik i nic poza tym tylko gigantyczne ceny roślin
Chciałabym aby inni też pochwalili się firmami które maja bezpłatne katalogi roślin ,że zdjęciami.
_________________
Jolek
Ostatnio zmieniony przez Jolek 2011-02-22, 16:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tp29 



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 614
Wysłany: 2011-02-22, 17:58   

Jolek - ja też często zamawiam we Florexpolu. Faktycznie wysyłają dwa razy do roku katalog z którego zawsze można coś wybrać. Ja słyszałem już różne opinie o tej firmie, nie zawsze pozytywne. Ale zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie spodoba. A i na taką ilość, to i firma może coś zawalić. Zdarza się...
Ostatnio kolega polecił mi stronę internetową: http://swiatcebul.pl/
Niestety to działa jak narkotyk - ja nie mogę oglądać takich stron, bo wydam całą wypłatę na zakupy :diabel::
Zamówiłem dość dużą ilość różnych roślin. Zobaczymy jak przyjdą, czy takie piękne jak na zdjęciach ;)
 
 
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 990
Wysłany: 2011-02-22, 18:15   

:d Ja zamawiałam praktycznie od początku tej firmy jak miałam jeszcze duży balkon w bloku. Fakt-zdarzyła się słaba roślinka lub przelana i nie wytrzymywała długiego transportu przez pocztę ale nie było nigdy problemu z reklamacją.
Teraz to ja się utopię w tej stronie :diabel:: może coś wybiorę dla mnie ,drobiu i nornic :d
Faktycznie to jak narkotyk i co gorsza to jakoś te nasze działki nie chcą się naciągać aby to wszystko pomieścić :oczy:
_________________
Jolek
 
 
Kszypta 


Województwo: śląskie
Wiek: 24
Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 19
Wysłany: 2023-04-19, 11:38   

Wielkie dzięki za wszelkie informacje na ten temat :) Właśnie przymierzam się do zakupu większej ilości roślin do swojego ogrodu.
https://kulig.pl/obuwie-meskie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11