Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
okładki Woliery
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-02-19, 21:50   

A ja znowu patrze zeby okładka wpadła w oko... bo to chyba na tym to polega? Okładka musi przyciągać wzrok wszystkich a nie tylko poszczegolnych ludzi zajmujących sie danymi ptakami.
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2007-02-19, 21:53   

Pierwsze to znaczy z nogą do tyłu. Ja akurat nie hoduje ani blaszkodziobych ani papug :mrgreen:
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
Ice 



Województwo: Pomorskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Leborska
Wysłany: 2007-02-19, 22:05   

Może zada pan sobie pytanie. Jakiemu hodowcy ma rzucić się w oko okładka ? Blaszkodziobych , kuraków czy papug ?
_________________
www.aviornis.com.pl

My Fotolog > Zapraszam
Ostatnio zmieniony przez Ice 2007-02-19, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-19, 22:11   

To jest jeden z problemów Woliery. Hodowcy papug uważają, że jest za mało o papugach a za dużo o kurach. hodowcy kur pomstują za gołębie, a onitolodzy pomstują na wszystkich innych, bo sami chcieliby pismo ze 100 stronami o mewach, orłach i wróblach.
 
 
Pawi Król 



Województwo: pomorskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2007-02-19, 22:18   
   Nr Tel.: 503362871


Jeżeli miałbym wybierać to najbardziej podoba mi się zdjęcie papug. Tak jak pan Roszkowski pisze ile by nie było i oczym by nie było napisane w magazynie to i tak co niektórzy myślą a mogło by być więcej o gołębiach , bażantach , kaczkach itd. Nie da się wszystkiego naraz opisać i zadowolić wszystkich czytelników. Myślę że tematy papug i drobnej egzotyki są coraz częściej oprócz drobiu grzebiącego i wodnego poruszane w naszym kraju i nie tylko .
 
 
 
Kamikazi 
REDAKTOR
Ptasia Patriotka



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Cze 2006
Posty: 573
Wysłany: 2007-02-19, 22:18   

sroszkowski napisał/a:
a onitolodzy pomstują na wszystkich innych, bo sami chcieliby pismo ze 100 stronami o mewach, orłach i wróblach.


Właśnie, właśnie! ;) Głównie o mewach poproszę!

A tak na serio, Wolierę kupowałam dlatego, że interesowały mnie ptaki egzotyczne (głównie papugi), do tego bardzo lubię ptactwo dzikie a o ptakach hodowlanych czytałam z ciekawości.

Jak ktoś chce pismo tylko o ptakach dzikich to jest jedno bardzo dobre na naszym rynku i kilka mniejszych też wartych uwagi ;)
_________________
Kasia

[Ptasi Azyl] [STOP] [Galeria zdjęć] [Galeria rysunków] [Niecodziennik] [Forum Przyroda] [www] [GAPcio]
 
 
haaszek 



Województwo: podkarpackie
Pomogła: 12 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 311
Wysłany: 2007-02-19, 22:23   

Papugi jak papugi, anegdota taka sobie - natomiast gęś z nogą w górze jest świetna. Także jesli chodzi o kompozycję. Druga gęś w bardzo ciekawa i dynamiczna - ale nie ma w niej "tego czegoś".
_________________
Forum Papużki Falistej oraz
 
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2007-02-19, 22:29   

Panie Stanisławie, wypowiem się wprost. Stoję zupełnie z boku i wiem jakie chodzą pogłoski o magazynie woliery.
Da Pan fotkę z papugami i w którymś z kolejnych nr. coś podobnego, to przysporzy sobie woliera nowych prenumeratorów lub samych kupujących w kioskach itp. No i napewno userów też przybędzie.
Wiem ze wszystkich nie dasię rady pogodzić, ale z gołębiami czasem jest bardzo przesadzone. Chce Pan stworzyć typowe czasopismo o gołębiach czy o wszystkim i dla wszystkich :?: :?: :?:
Jeśli hodowcy gołębi się skarżą, niech spojrzą innym okiem na tych co mają niewiele w magazynie, czyli pozostałych- no oprócz tych z kurami, bo tego też sporo jest.

Piszę tak, bo mam sporo ptaków, różnych- nie posiadam tylko gołębi, a miałem i te.
Wiem co pisze i proszę wziąść sobie moje słowa do serca, nie polecam Panu złego rozwiązania. Ja bym systematycznie wystawiał na okładkach,raz to -póżniej tamto itd.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2007-02-19, 22:29   

Gęsi bym wywalił, jak Lobo je dokładnie opisze.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-19, 22:33   

Zgadzam się.
Ta gąska z nogą w górze jest bardzo radosna i ma w sobie to "coś". Równolegle znakomitą okładką są kacze kuperki (anegdota polityczna). Potem yamato za piękno poprzez swoją brzydotę.
W redakcji zrobiliśmy też mały plebiscyt. Kobiety wybierały najczęściej papugi (bo się kochają), a faceci kacze kupry, radosną gęgawę, no i przede wszystkim yamato.
Jeżeli lobo zdąży napisać w ciągu dwóch dni tekst o gęgawach, to puszczam "radosną gęgawę". A jeżeli nie to yamato lub papugi. Kaczych kuperków na pewno też nie odpuszczę. Może przy tekście "biegusa" o biegusach indyjskich", który właśnie dla nas napisał?
Teraz widzicie, jakie czasami mamy dylematy przy konstruowaniu numeru. Wanted ma rację - trzeba uprawiać płodozmian. Gołębiarze są strasznie szowinistyczni. I chyba zacznę sobie ich powoli odpuszczać. Poz tym to kutwy. Na piwo wydadzą, a na Wolierę nie!!!
 
 
Ice 



Województwo: Pomorskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Leborska
Wysłany: 2007-02-19, 22:33   

sroszkowski, okładka ma chyba przykuć uwagę danego hodowcy w sklepie oraz reklamować dwumiesięcznik.Czy jest warte zakupu , można przeczytać na okładce gdzie jest wymieniona zawartość.
Teraz juz po dłuższym zastanowieniu jednak bym wybrał kolorowe ptaszki które na pewno wpadną w oko czyli papugi na pierwszym zdjęciu .
_________________
www.aviornis.com.pl

My Fotolog > Zapraszam
Ostatnio zmieniony przez Ice 2007-02-19, 22:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-19, 22:42   

Z papugami jest mały problem, o kórym nie wiecie. Zdjęcie jest słabe technicznie. Na miniaturce jakoś jeszcze wygląda, ale już na formacie A4 o wiele gorzej. Zgadzam się jednak, że z punktu widzenia handlowego jest najlepsza.
 
 
Ice 



Województwo: Pomorskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Leborska
Wysłany: 2007-02-19, 22:45   

a jak tyłki kaczorów wyglądają technicznie na formacie A4 ?
_________________
www.aviornis.com.pl

My Fotolog > Zapraszam
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-19, 22:51   

Dobrze. Tyle, że muszę ściągnąć oryginał zdjęcia z Niemiec (nie wiem czy mi dadzą i za ile) oraz dorobić komputerowo górę zdjęcia, no bo to, którym dysponuję jest w poziomie.
Zresztą u radosnej gęgawy też dorobiliśmy u góry tło.
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2007-02-19, 22:58   

No to jeśli tak sprawa wygląda, obstawiam gęgawę z powiewem wiatru w skrzydłach, ale w kolejnych nr. woliery proponuję postarać się o fotki ptaków egzotycznych.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11