Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Sobota 18 Stycznia 2020 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Preparat witaminowy o nazwie "ANIMKI"
Autor Wiadomość
Pablanoo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-21, 19:13   Preparat witaminowy o nazwie "ANIMKI"

kupiłem kurą preparat witaminowy o nazwie "ANIMKI" Jest to proszek który rozpuszcza się w wodzie. Przepraszam czy ktoś o nim słyszał ??? Bo nie wiem jak go stosować a na opakowaniu nic racjonalnego nie pisze jak go stosować ....Pozdrawiam Pablano ;)
Ostatnio zmieniony przez 2012-04-22, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  

jendrek 

Województwo: śląskie
Wysłany: 2012-04-21, 20:11   

Witam,z ciekawości przeglądałem kilka stron z takimi preparatami witaminowymi dla drobiu itp i niestety nie ma takiego o takiej nazwie,znalazłem preparaty ale z grupy amino plus różne końcówki nazwy tego preparatu.Pozdrawiam.

lolek9898 

Województwo: Małopolskie
Wysłany: 2012-04-22, 08:27   
   Nr Tel.: 786963108

Pablanoo, obejrzyj dokładnie opakowanie bo niemożliwe to jest żeby nie pisało! :hmm:

Pablanoo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 10:39   

....tak nazywa się ten "proszek" Animki podawany jest w szczególności kurą nioskom. Jest to torba dwu kilogramowa w kolorze żółtym na torbie narysowana jest głowa kury. (to tak na marginesie). Jeszcze jedno proszę podpowiedzcie mi co kupić kurom aby lepiej znosiły jajka. Mam 5 kur niosek od 6 dni zniosły mi dopiero 4 jajka. Może dlatego że to ich nowy "teren" kurnik. jestem 'młodym" farmerem ..... hahahaha pozdrawiam .

lolek9898 

Województwo: Małopolskie
Wysłany: 2012-04-22, 14:46   
   Nr Tel.: 786963108

Pablanoo, spkojnie. Nie wymagaj od 6 kur 6 jajek codziennie. Jeżeli chcesz wiecej to dokup sobie jeszcze kur. Jeżeli nic nie jest napisane to idź to tego sklepu co kupowaleś i zapytaj sie jak sie go dawkuje.

BIANKA1 
MODERATOR

Województwo: dolnośląskie
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2012-04-22, 17:46   

To kupiłeś ? Kliknij w trzecie zdjęcie
http://allegro.pl/witamin...2273614324.html
pisze
nioska towarowa - 2 g na 5 litrów wody.

Arek10 

Województwo: mazowieckie
Wysłany: 2012-04-22, 19:11   

lolek9898 napisał/a:
Pablanoo, spkojnie. Nie wymagaj od 6 kur 6 jajek codziennie. Jeżeli chcesz wiecej to dokup sobie jeszcze kur. Jeżeli nic nie jest napisane to idź to tego sklepu co kupowaleś i zapytaj sie jak sie go dawkuje.

:hahaha: ale mu chodzi chyba o to że przez 6 dni zebrał tylko 4 jajka . Nie że codzienne po 4 jajka od 6 kur ;) . Tak Pablanoo muszą się za klimatyzować i będzie codzienne po 4 , 5 jajek ( może nawet czasami komplet-6) , ale musisz się liczyć z tym że czasami od tych 6 kur nie będzie ani jednego jajka, szczególnie zimą .A a tak na marginesie zimą, bez chodzenia co chwilę z wrzątkiem do kur zimą możesz nie mieć jajek , bo jak kura przez kilka godzin nie dostanie wody, to nie spodziewaj się od niej jajka przez najbliższe kilkanaście dni , ja nosiłem zimą wrzątek [ chodzi mi o to by woda nie zamarzało] to ja miałem jajka [ bez przesady nie tyle co latem ;) ] a niektórzy nie i nie mieli .

Arek

Odpowiedz do tematu