Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy lubisz pomagać?
Autor Wiadomość
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-18, 13:54   Czy lubisz pomagać?

Jak w tytule.
Czy macie potrzebę dawania czegoś z siebie? Brania udziału w akcjach charytatywnych?
Można klikać w brzuszek pajacyka, w serce , linki pomagające ratować zwierzęta.

Każde z Was na pewno ma w domu jakieś niepotrzebne, lub mniej potrzebne rzeczy, które możne przeznaczyć na pomoc dzieciakom.
Niedługo finał WOŚP.

ZAPRASZAM NA AUKCJE :d
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-18, 15:04   

Ja nie daje - no chyba ze to ktoś znajomy jest w potrzebie - nie lubie fundacji itp wole samemu dać kase albo kupić zupe lumpowi albo bezdomnemu na dworcu.
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2007-12-18, 18:48   

Ja w tym roku jak i w poprzednich będe chodzil i zbieral pieniadze na wielka orkiestre.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-18, 19:09   

Super :)

Zawsze staram się dawać bardziej potrzebującym :) Jakoś zawsze wolalam dawać prezenty niż je dostawać, takie małe zboczenie ;)
W tym roku Wileka Orkiestra zbiera pieniądze na dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi i dla mnie ma to bardzo osobisty wydźwięk. W maju urodziła się Oliwka, nasza malutka siostrzenica. Okazało się wkrótce po urodzeniu, że ma duży, obustronny niedosłuch.
Nosi aparat, jest pod opieką CZD i ... mamy nadzieję że będzie się rozwijać prawidłowo i wyrośnie na zdrową dziewuszkę :)
 
 
Edward123 



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 234
Wysłany: 2007-12-18, 20:51   

Luśka o co chodzi z opisem :d :d :d
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-18, 21:07   

:lol:

Chyba muszę wyjaśnić tutaj, bo w życiu nie dostałam tyle privów , co dzisiaj :hahaha:


To taki skrypt :) KIedy piszę [ y o u ] , bez spacji, każdy wchodzący na forum widzi swój nick, a niezalogowany "gość" :D
 
 
Edward123 



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 234
Wysłany: 2007-12-18, 21:13   

Luśka napisał/a:
:lol:

Chyba muszę wyjaśnić tutaj, bo w życiu nie dostałam tyle privów , co dzisiaj :hahaha:


To taki skrypt :) KIedy piszę [ y o u ] , bez spacji, każdy wchodzący na forum widzi swój nick, a niezalogowany "gość" :D


A ile dostałaś prywatnych wiadomości :?: :?: :?: :?:
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-18, 21:43   

Dużo :lol:
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2007-12-19, 17:56   

No ja też od trzech lat zbieram pieniądze na wośp no i dodatkowo brałem jeszcze udział w zbiórce żywności ;)
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2007-12-19, 19:46   

Ja z kolegą nazbieralismi razem 320 zlotych ,pani powiedziała że wiele bo ci co stali obok kosciała mieli 543złotych, a wiadomo że na ulicach jest mniej dobroczyńców.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2007-12-21, 17:12   

Ja podczas najbliższej akcji WOŚP również będę chodził z puszka dziś dostałem formularz do legitymacji...
 
 
karpik 


Województwo: Podkarpackie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 235
Wysłany: 2007-12-21, 20:09   

Kamil Kowalski napisał/a:
Ja nie daje - no chyba ze to ktoś znajomy jest w potrzebie - nie lubie fundacji itp wole samemu dać kase albo kupić zupe lumpowi albo bezdomnemu na dworcu.
Również postąpiłbym tak jak ty Kamil, wolałbym coś kupić jakiemuś biednemu bo miałbym pewność że nie będzie chodził głodny a tak to mógłby sobie kupić pety albo "jabola" :| . A do puszki WOŚP nie wrzuciłbym pieniędzy chyba że zbierałaby je osoba którą dobrzez znam, bo słyszałem co niektórzy(nie obrażając tych uczciwych ;) ) robią z takimi zebranymi pieniążkami aż się w głowie nie mieści :x .
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-21, 20:29   

Fajnie, że tyle osób jest zaangażowanych w pomoc innym :d

Zgadzam sięz Kamilem . Nigdy nie daję pieniędzy żebrakom, z przyczyn wymienionych wyżej.
Natomiast WOŚP to zupełnie coś innego, chociaż .. niechętnie wrzucam do puszek, wolę inne formy pomocy, jak choćby przeznaczenie części moich prac na aukcje charytatywne :)
 
 
haaszek 



Województwo: podkarpackie
Pomogła: 12 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 311
Wysłany: 2007-12-21, 20:58   

ZAWSZE wrzucam coś do puszek WOŚP-u. Żebrzącym nie daję, ale chętnie kupuję bezdomnemu coś do jedzenia (nie daję pieniędzy). Nie odpowiadam na maile typu "14-letni Tomek ma guza mózgu (...) Wyślij ten mail (...)" bo to krążący po Internecie od kilku lat spam. Klikam w brzuszek Pajacyka. :) Co roku charytatywnie (czyli za darmo) drukujemy dzieciakom z ogólniaka naklejki na ich mikołajową akcję charytatywną.
_________________
Forum Papużki Falistej oraz
 
 
 
Łukasz23 
REDAKTOR



Województwo: Łódzkie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 589
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2007-12-21, 22:29   

strasznie ale to naj naj….straszniej nie cierpię pomagać a zwłaszcza w porządkach świątecznych :D bo tylko ja to muszę robić reszta się byczy (tata,brat)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13