Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Środa 23 Października 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Liliput - wzorzec
Autor Wiadomość
Krzysiek Prokop 

Województwo: warm.-maz.
Wysłany: 2008-02-18, 19:19   

A no faktycznie... winien jestem sprostowanie. Nie przyjrzałem się dokładnie, ale teraz jak patrzę to liliputy ze wszystkich pokazanych zdjęć mają białe zusznice :hmm:

Markus Kurspiot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 21:10   

hehe :diabel:: :diabel:: :diabel:: :diabel:: :diabel::
Czyli z tego co wynika Mateusz z twojej wypowiedzi wszyscy mamy nie liliputy, ale mieszańce z bantamkami i innymi karzełkami...
PS. Kituś, moja kurka ma 2 lata

mateusz20 
Loża zasłużonych

Województwo: Wielkopolskie
Wysłany: 2008-02-18, 21:36   

Gdzie wy macie oczy, te zausznice nie są białe a pobielane takie jak dopuszcza wzorzec?
Moim zdaniem kurczaczek po prostu się czepiasz, z Robertem już rozmawialiśmy, że jego kurki są trochę inne, to nie stoi na przeszkodzie temu żeby, wsiąść napisać im osobny wzorzec, lub zmodyfikować obecny. Przecież jest to propozycja wzorca, a po drugie, liliputy nie są jeszcze ujednolicone. Nad nimi każdy z nas pracuje w mniejszym lub większym stopniu.

Luśka 

Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Wysłany: 2008-02-18, 21:47   

Kurczaczek, Rocki, Mateusz, Kituś.

Przeczytałam wszystkie posty i ... przepraszam, ale przy lekturze Twoich, Kurczaczku się serdecznie uśmiałam :d

Piszesz, wybacz, totalne bzdury, nie masz pojęcia na jaki temat się wypowiadasz i starasz się wywołać awanturę. Zwroty jakie stosujesz świadczą o braku kultury, znajomości tematu i zwykłym czepialstwie.

Dyskusja to merytoryczne uwagi, konstruktywna krytyka i wymiana poglądów. Najpierw zapoznaj się z ta definicją, proszę, bo inaczej tylko zaśmiecasz ważny temat :!:

Pozdrawiam :)

mateusz20 
Loża zasłużonych

Wysłany: 2008-02-18, 21:49   

Kurczaczek, jeśli tak ci nie odpowiada nasza praca, to mam do ciebie propozycje, weź długopis do ręki i nie wzorując się na żadnym wzorcu tylko na zdjęciach, kur różnych użytkowników weź napisz trzeci wzorzec i w tedy ocenimy twoja prace. Obiecuje, że nie będę się czepiał i nabijał tak jak to można odczuć z twojej strony.

Markus Kurspiot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 22:08   

Ja z niczego sie nienabijam. Poprostu pisze co we wzorcu jest złego. Lepiej teraz to napisać niż potem żałować. Piszesz że niczego byś sie nie czepiał, to co napisze daremny wzorzec i nikt mi niezwróci uwagi że coś we wzorcu jest nieodpowiednie?
A z tego co widze to ty Mateusz krytykujesz moje kury, mimo to że ich jeszcze nigdy niewidziałeś. A wy macie pretensje że zwracam wam uwage co jest we wzorcu niewłaściwego... Jak chcecie... więcej niebęde sie wypowiadać w tym temacie. Poddaje sie... ;(

mirek_60
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-19, 01:29   

Mam nadzieję,że niedługo dyskusja powróci do tematu i na poziomie który pozwoli merytorycznie pracować nad wzorcem.Administratorów proszę zdyscyplinowanie niektórych forumowiczów i wyczyszczenie forum.

Krzysiek Prokop 

Województwo: warm.-maz.
Wysłany: 2008-02-19, 17:19   

Kurczaczek, ale według tego co zrozumiałem to "złe we wzorcu" póki co wykazujesz tylko ty, a musimy ujednolicić liliputy stworzyć wspólny wzorzec ;)

Ps. Muszę się pochwalić, że od dzisiaj jestem właścicielem parki kuropatwianych liliputów :)
Ostatnio zmieniony przez Krzysiek Prokop 2008-02-19, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  

Luśka 

Wysłany: 2008-02-19, 17:34   

Krzysiek Prokop napisał/a:
Kurczaczek, ale według tego co zrozumiałem to "złe we wzorcu" póki co wykazujesz tylko ty, a musimy ujednolicić liliputy stworzyć wspólny wzorzec ;)

Ps. Muszę się pochwalić, że od dzisiaj jestem właścicielem parki kuropatwianych liliputów :)

Krzysiek, gratuluję :d Mam nadzieję, że pochwalisz się fotkami, albo tu, albo w temacie liliputów ???

FlyArek 

Wysłany: 2008-02-22, 20:53   

A liliputy z ciemną twarzą "wisienki"także będą wchodziły w wzorzec liliputa?Czy nie będą udoskonalane tylko brane jako mieszance?

mateusz20 
Loża zasłużonych

Wysłany: 2008-02-22, 22:18   

Ja się nie wyrażam, co do tych kur, ponieważ ja się nimi na zajmuje, i nigdy ich na własne oczy nie widziałem. Lecz sądzę, że powinny mieć napisany osobny wzorzec tak jak nie długo będą miały to moje Cwerki

kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 13:26   

Długo mnie tu niebyło... ;) Czas wrócić. Przyznam szczerze, że już się za wami ztęskniłem ;) Zaczne od tego, najbardziej mi bliskiego tematu - liliputy. Przczytałem kilkakrtnie wzorzec i musze wam powiedzieć, że nieststy praktycznie wogóle nie odpowiada on mojej wizji liliputa. Dość po macoszemu zastały potraktowane liliputy łapciate czyli mój konik. Wydawało mi się, że będą one zaliczone do calkiem odzielnej rasy tak jak chociażby wisinki pana Stanisława. Z powyższych powodów postanowiłem się trche oderwac i pracować nad własnymi liliputami łapciatymi. Żebyście nie posądzili mnie o plagiat :P swoje postanowaiłem nazwac inaczej, a mienowicie: Sójki Łapciate

Luśka 

Wysłany: 2008-02-25, 14:44   

Witaj Kacper :d

Liczę na to, że przedstawisz nam swoje sójki ;) Jestem ich bardzo ciekawa :)

Troszkę nas usprawiedliwię ;) Liliputy łapciate nie zostały opisane jako odrębna rasa, ponieważ żadne z nas nie ma z nimi wiele styczności. Natomiast osobiście jestem bardzo otwarta na wszelkie propozycje i dyskusje, oraz konstruktywną krytykę.

Wiem, że od dawna pracujesz nad liliputami łapciatymi i bardzo liczę na merytoryczne uwagi z Twojej strony :)

kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 15:04   

Szczeże mówiąc to do wzorca liliputa niechce już się wtrącać choć mam pewne zastrzezenia. Stworze sam swój wałsny wzorzec SÓJKI ŁAPCIATEJ. Właściwie to on już jest w mojej głowie, ba, nawet kilka młodych osobników z mojego stadka odpowiada mu w 80%. Jestem ciekaw czy spodoba wam się ta inicjatywa. Już niedługo rozdzielam moje SÓJKI w stadka i rozpoczynam sezon. Mam zamiar namnożyć ich jak najwięcej aby wybrać sporo najlepszych i rozdać chętnym do współpracy jeśli takowi się znajdom na co licze.
Ostatnio zmieniony przez kacpisułtan 2008-02-25, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  

Markus Kurspiot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 18:04   

obiecałem sobie że nebęde pisać... ale niewytrzymałem..
Kacpisułtan jakie hodujesz SÓJKI bo ja mam srebrzysto kuropatwiane, biało nakrapiane... widziałem że twoje są identycze.. :D

PS. Jak masz jakieś uwagi do wzorca to pisz, najwyższy czas... :D

Odpowiedz do tematu