Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Środa 12 Sierpnia 2020 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kochajmy konie
Autor Wiadomość
sokolnik 

Województwo: pomorskie
Wysłany: 2013-12-22, 16:54   

Pani {Joanna} – dziękuję za merytoryczną odpowiedź w temacie!

Niestety nie mogę odnieść się do tego, co Pani napisała. Po pierwsze – niema już mojego postu z tezą. Po drugie – podana argumentacja opiera się na Teologii. Sto osób odpowie, ale moja, niezgodna z regulaminem, zostanie usunięta. Proszę więc wybaczyć moją powściągliwość.
Studiując Cybernetykę z natury rzeczy studiowałem także Logikę i Filozofię. Choć to szalenie ciekawe nauki, nie mogę odnieść się do ich definicji i pojmowania – niezgodne z tematem wątku.

Natomiast interesująca jest Pani dalsza część wypowiedzi, zawierająca przykład, na którą (z własną cenzurą) odpowiadam:

Człowiek, jako jedyna istota został…./cenzura/…. , i tylko człowiek posiada…./cenzura/. Dla tego niewolno pozbawiać życia innego człowieka, nawet na jego prośbę. Aborcja i eutanazja jest zbrodnią. Nawet usankcjonowana prawem zbrodnią pozostanie.
W swoim zwyczaju nawiązałbym jeszcze do zakazu wykonywania kary śmierci, lecz /cenzura/.

Nie mam przytoczonych przez Panią dylematów, a raczej ich istnienie odrzucam. Podane dylematy są tworem…./cenzura/. Za czasów niewolnictwa Pan decydował za swojego Niewolnika – historia zatoczyła koło.
To jest oczywiście moje zdanie i także nikomu go nie narzucam. Ciekawe swoją drogą, czy odwoływanie się do historii może być także uznawane za niezgodne z Regulaminem Forum.

Proszę przyjąć przeprosiny, jeżeli moje odpowiedzi są dla Pani niezadawalające. Co do języka, no cóż, nie zmienię go. Pewnie szokuję wielu swoimi wypowiedziami, ale właśnie dla tego używam słów dobitnych i wyrazistych. Jeszcze sto lat temu nikt nie chciałby mnie słuchać, bo po co dyskutować o rzeczach oczywistych. Dziś te oczywiste szokują.

Chciałbym na koniec złożyć życzenia z okazji…../cenzura/. Pozostają więc świeckie:

Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Odpowiedz do tematu