Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
LUDZKA GŁUPOTA
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-22, 23:39   LUDZKA GŁUPOTA

Skopiowane z dogomania.pl ...(z forum).

Golden Ozzy, znaleziony przez dziewczynę z dogomanii, trafił do domu tymczasowego. Był zabiedzony, brudny, okazało się także, że najprawdopodobniej miał raką jąder, miał jednak wielką wolę życia i wszystko wskazywało na to, ze pod dobrą opieką dojdzie do siebie....

w wyniku ogłoszenia do GW zgłosiła się osoba, która chciała Ozziego przygarnąć na stałe, dla rodziców, którzy ponoć stracili takiego samego psa w wypadku. Ozzy więc pojechał do nowego, wydawało się, wspaniałego domu.......

ponieważ nowa właścicielka psa nie przekazywała o nim zadnych informacji, dziewczyny zaczęły się niepokoić - potrzebne były konsultacje weterynaryjne i dalsza specjalistyczna opieka. Po wielu telefonach i rozmowach, niedomówieniach i kłamstwach, okazało się , że pies nie żyje - nowa właścicielka stwierdziła, że "zdechł, bo nie dostał antybiotyku"...

opsoby zaangażowane w sprawę psa nie przyjęły tych wyjaśnień do wiadomości - zmusiły tę dziewczynę, po brawurowo przeprowadzonej, utajnionej akcji, do wskazania miejsca pochówku psa. Po odkopaniu zwłok, zawieziono Ozziego na AR we Wrocławiu, na sekcję.

wczoraj nadeszły wyniki - pies został bestialsko zakatowany tępym narzędziem, miał rozległe obrażenia wewnętrzne, mnóstwo złamań. Po skatowaniu żył jeszcze kilka godzin, nie wiadomo, czy nie został pochowany żywcem...

Sprawa została przekazana do programu UWAGA ...


CAŁA SPRAWA:
http://www.dogomania.pl/f...ead.php?t=29280

Fotografie:
http://www.dogomania.pl/f...t=29280&page=49

Zobacz:
http://www.monia.blogownik.pl/


Ale to naprawdę tylko dla tych o bardzo mocnych nerwach :cry:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2006-08-22, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basior 


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-08-30, 10:35   Malowanie gołębi gratis

Malowanie gołębi gratis (kliknij) firma wysoce specjalistyczna i z wieloletnim doswiadczeniem :!:

zachęcam do wykonania telefonu do biura...

Kamil Kowalski: Sory nie zobaczyłem Linka...
_________________
TP Bocian Wa-wa
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-08-30, 18:36   

To co mnie najbardziej wnerwia to debile ktorzy bawia sie wystawiajac psy do walk. A jeszcze bardziej ci ktorzy na to patrza i nie robia nic by postawic temu kres :( ( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://ww2.tvp.pl/2804,20050517206078.strona
_________________
<lol>
 
 
 
Basior 


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-08-30, 23:13   

Ciekawe zasady moderowania, w hyde parku to zazwyczaj gada sie o wszystkim tylko raczej nie o tym co jest glownym tematem woliery czyli golebie, no ale cóz. Co kraj to obyczaj, pozdrawiam.
_________________
TP Bocian Wa-wa
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2006-08-31, 11:05   

co chciałeś powiedziec przez to że głównym tematem woliery są gołębie :?:
Ostatnio zmieniony przez mirass 2006-08-31, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Basior 


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-08-31, 11:19   

mirass napisał/a:
co chciałeś powiedziec przez to że głównym tematem woliery są gołębie :?:

chyba macie jakies problemy z rozumieniem slowa pisanego, chciałem powiedzieć to co napisałem: głownym tematem serwisu woliery są gołebie i inne ptaki ozdobne, jest do tego osobne subforum p.t. "gołebie" i tam umiesciłem swój post, został jednak przeniesiony do hyde parku. Ale skoro są tu takie zasady to niema sprawy.
pozdr
_________________
TP Bocian Wa-wa
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2006-08-31, 11:40   

ale tu nie chodzi o same gołębie! tylko o okrucieństwo niektórych ludzi!
 
 
Basior 


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-08-31, 11:56   

Rocki napisał/a:
ale tu nie chodzi o same gołębie! tylko o okrucieństwo niektórych ludzi!

zgadza się, myslałem że jak umieszczę posta w subforum o gołebiach to miłośnicy gołebi zareaguja, jesli czytelnikow hyde parku jest wiecej to tym lepiej ze przeniesiono post
pozdr
_________________
TP Bocian Wa-wa
 
 
Szymon Woźniak 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 117
Wysłany: 2006-10-07, 20:41   

dla mnie ludzie najbardziej głupi ti ci którzy użądzają walki kogutów i nie tylko.zwierzęta cierpią bez powodu.umia tylko zabijać :cry:
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2006-10-08, 11:14   

byłam już na stronie Ozzyego :-( upłakałam się ... brak mi slów do ludzkiej głupoty
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-03-14, 14:00   

LUDZIE SA ...


SAM/SAM BIEŻESZ ZA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOSC - OGLADAJĄC TEN FILM!

MAKABRYCZNE SCENY! - OD 18 LAT!





FILM (kliknij)



MASAKRA :-( - NIE DAŁEM RADY OGLĄDNĄĆ DO KONCA TEN FILMIK :cry:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2007-03-14, 14:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
spicifer 


Województwo: Podkarpackie
Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 279
Wysłany: 2007-03-14, 23:23   

nawet nie klikam, kiedyś ktoś mi wysłał link o obdzieraniu skór z lisów i innych zwierząt na żywo i pozostawieniu ich nawet bez dobicia, nie wiem czy to to samo, brzuch mnie boli nawet jak o tym piszę, tylko co to da, że my tu o tym napiszemy, jak i tak na tym forum są sami przyjaciele zwierząt
 
 
Bartek1989 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 72
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2007-03-15, 00:08   

No ja oglądałem filmik do końca i powiem jedno..... poprostu brutalnośc ludzi sięga zenitu i własciwie w tym momencie jesteśy bezradni i nie mozemy nic..;/;/;/ Smutne ale prawdziwe i najlepsze w tym wszytskim jest to że właściwie film ten został nakręcony na podstawie materiałów pochodzących z krajów rozwiniętych i tutaj nasuwa sie jedno pytanie dlaczego jest postęp w gospodarce, przemyśle i innych dziedzinach życia a nie ma tego postępu w dziedzinie hodowli zwierząt nie ma postępu dążącego do polepszania warunków hodowlanych a ciagle dowiadujemy sie raczej o uwstecznieniu ludzi w tej dziedzinie... ehhh straszne to jest i sam już nie wiem co mówić. Niestety do tego wszystkiego dochodzi jeszcze nieudolnośc władz i organów ścigania w tego typu zachowaniach człowieka w stosunku do zwierząt<może niektórym osobom sie nie spodoba to ale niestety niektóre organizacje majace na celu ochronę praw zwierząt też nie dokońca robią to co powinny..;/> , niestety własciwie człowiekowi za znęcanie sie nad zwierzętami nie wiele zrobią a szkoda ale o tym napiszę później bo to dłuższa historia...;/;/;/
 
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2007-03-15, 07:39   

ehhhhh..... bez obrazy bo wy tacy nie jesteście ale polacy niektórzy to powinni być na łańcuchach u świń w zagrodzie w gnoju kąpani całymi dniami i głodzeni bo inego sposobu nie ma na takie war........

POwiem tylko tyle i będe wszyskim KTORZY ZABIJAJA ZWIERZETA apelowała w tej sprawie!
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2007-07-13, 11:43, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2007-06-16, 07:55   

Zgadzam sie ilu to gupków puszcza psy na walki na śmierć i życie.Nowe sporty to wojny chomików dżungalskichWojny ludzi z bykami, atakze nie godna smierc do zwierzat w rzeżni, Jesli maoja mama zabija kure boriere na rasoł to bierze najostsza siekiere zeby cierpienie trwało krótko szkoda ze inni tego nie stosują :x .
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13