Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Czwartek 23 Listopada 2017 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kafelki w wolierze
Autor Wiadomość
anie_1981 

Województwo: Wielkopolskie
  Wysłany: 2015-04-20, 21:44   Kafelki w wolierze

Heya. Mam wolierę w pokoju, który jest moim pokojem dziennym i sypialnym w jednym. Woliera jest duża, jest to moja pierwsza woliera, gdyby czas się cofnął zbudowałabym ją zupełnie inaczej... No ale mam co mam, i trzeba sobie jakoś radzić.

Woliera stoi w narożniku pokoju, więc dwie ściany są z siatki, i dwie to ściany pokoju. Na ścianach pokoju mam takie wielkie płyty pilśniowe, a na podłodze panele, pod panelami linoleum. No i pojawiają się schody. Ptaki bardzo mi chlapią i już czuję nieprzyjemny smrodek, nawet po sprzątaniu. Obawiam się, że panele i ta płyta pilśniowa wciągają wilgoć. Tylko czekać aż dostanie się jakiś grzyb. lub pleśń, o ile już się nie dostały.

W zwiażku z powyższy, zastanawiam się nad położeniem kafelków na podłodze oraz ścianach. To jak to będzie wyglądać, oczywiście ma dla mnie znaczenie, ale nie tylko o to chodzi. Wiadomo, że łączenie ściany z podłogą trzeba będzie zasilikonować, no i dochodzi fuga. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć od strony technicznej, jak to ugryźć, żeby ptaki nie ucierpiały?

Odpowiedz do tematu