Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Sobota 24 Sierpnia 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup orpingtonów
Autor Wiadomość
paczenko 

Województwo: Podkarpackie
Wysłany: 2017-07-07, 13:41   zakup orpingtonów

Witam,
Na 99% zamieszkaliśmy z rodziną w miejscu, z którego już prawdopodobnie nie będziemy się przeprowadzać :) na dodatek ostatnio pewien pieseł zrobił mi rzeź w kurniku i zostały mi 3 kury, kogut i kilka kurczaków. To tak tytułem wstępu.
Ogrodzenie jeszcze się testuje, ale wydaje mi się, że nic poważniejszego nie powinno się już stać. Trzeba pomału uzupełnić braki personalne i przypominałem sobie, że odkąd chciałem mieć kury, to chciałem też orpingtony. Tylko tu pojawia się problem z zakupem, gdyż nie jest to szczególnie popularna rasa i na olx jest około 40 ofert z czego większość to jajka, a z kupnymi jajkami nie mam najlepszych doświadczeń. Dlatego moja prośba, czy moglibyście polecić jakiegoś pewnego hodowcę od którego można kupić orpingtony, a nie kury w 'typie orpington"? Chciałbym kupić 2 kurki i koguta, najlepiej młode, około 6-8 tygodni.

Na targowisku nie mogłem zamieścić tego posta, ponieważ mam mniej niż 15 postów.

Odpowiedz do tematu