Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
  Wysłany: 2008-12-11, 10:46   Matura

Witam:P:P
Czy zdaje ktos w tym roku z forumowiczow mature??Jakie przedmioty wybraliscie do zdawania?? Przygotowujecie sie juz??
Chcialbym aby tez troche starsi sie wypowiedzieli :D Jakie przezycia?? moze jakies rady??
 
 
adrian_lasek 
REDAKTOR



Województwo: warmińsko- mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 666
Wysłany: 2008-12-11, 13:58   

A ja sobie w tym roku maturkę piszę. Polski i angielski na podstawie oraz biologia na rozszerzeniu, może jeszcze dodatkowo geografia. Przygotowania powoli, ale to bardzo powoli się już zaczynają.
 
 
marivsz 


Województwo: podkarpackie
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-12-11, 16:21   

A ja zdaje z polskiego(wiadomo->jak każdy) z rosyjskiego, i z gegrafii na poziomie rozszerzonym. Przygotowania pełną parą szczególnie z rosyjskiego bo tego języka ucze się dopiero 4 rok, no i z geografi bo materiału strasznie dużo. Ale jestem dobrej myśli wkońcu to tylko egzamin jeden z wielu w naszym życiu.
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-11, 19:33   

No ja zdaje polski ,angielski.geografie i matematyke na rozszerzonym :P :P bedzie ciezko ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.Planuje teraz kiedy bedzie przerwa swiateczna cos sie pouczyc :P Ale jak to bedzie to zobaczymy :P A macie juz tematy na prezentacje ustna z polskiego??
 
 
adrian_lasek 
REDAKTOR



Województwo: warmińsko- mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 666
Wysłany: 2008-12-12, 12:07   

Ja wybrałem: Miłosć jako temat utworów literackich.
 
 
marivsz 


Województwo: podkarpackie
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-12-13, 19:42   

robi11 ja też wpisałem w deklaracji matme i biole rozszrzoną, ale przejrzałem na oczy. Potrzebuje na studia tylko matme lub gegre, a żę przyjemniej się uczyć z geografii to wybrałem ją, a temat z polaka wybrałem: MOdel człowieka szczęsliwego w literaturze w trzech epokokach, ale też zmieniam bo nie mogę za bardzo nic znaleźć
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2008-12-13, 22:38   

Koledzy się do matury szykują , jak milo poczytać, ja to mam za sobą, byłem tym nieszczęsnym rocznikiem eksperymentalnym, ale maturę zdałem na wysokim poziomie.
Moim zdaniem miałem piękny i wdzięczny temat na ustnym polskim, niestety tak samo nie uważała pani u której się przygotowywałem do matury bo moja polonista z technikum załamała nogę i nie miał kto nas do matury przygotować. Komisja egzaminacyjna jak się później dowiedziałem mówiła ze miałem najlepsza prace w całej szkole. Ale dość już tego słodzenia i przechwalania się.
Temat mojej pracy brzmiał: Obraz wsi w literaturze i sztuce różnych epok. A ze kończyłem technikum rolnicze to ładnie pasowało wszystko do kupy. Dałem upust swoim zainteresowania, tak wiec w pracy znalazł się wieś wesoła, pracująca, idylliczna, przygnębiona, sporo obrazów zwieńczało całość. A dodatkowo praca była podzielona na pory roku.
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-14, 10:10   

Ja na poczatku wybralem sobie : Motyw smierci w literaturze i sztuce ale zmienilem na :Rozne ujecia motywu lekarza w literaturze :P
Najbardziej obawiam sie o angielski... bardzo slabo poszedl mi na probnej 39% :( porazka...
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-05-04, 20:21   

Maturzyści i jak Wam dzis poszło na polskim??
 
 
przemek89 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Koło / Lublin
Wysłany: 2009-05-04, 20:29   

no hey okaze sie jak poszło jak będzie klucz odpowiedzi gdyż wszystko zalezy od tego przekletego klucza odpowiedzi , "co niby autor miał na mysli" hahaha smiech na sali, po za tym ogolnie uwazam ze nie były tematy takie straszne, spodziewałem sie czegos w rodzaju potopu albo nad niemnem a tu prosze cos łatwiejszego jednak jak mowie ludzie z cke ustalaja takie durne klucze że nigdy nie wiadomo co w nim będzie i nawet najlepsi moga słabo wypaśc, ja bałem sie ze zrobiłem błąd rzeczowy ale na szczescie inaczej napisałem , a wszystko przez maturzystów na róznych forach , wprowadzili mnie w błąd hehe. przyznam sie że bardzo boje sie jutrzejszego angielskiego, oj bedzie ostro...
_________________
biolog, moze przyszły student weterynarii
 
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-05-04, 20:53   

Ja tez sie boje anglika :( i to bardzo.Mam takiego stresa że normalnie chyba pojde jakas tabletke zjeśc na uspokojenie.Masakra jutro bedzie.... życze powodzenia ;)
 
 
przemek89 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Koło / Lublin
Wysłany: 2009-05-08, 23:22   

ja juz moge powiedzieć ze jestem po ustnym angielskim, zaliczyłem :) i jestem happy :)
_________________
biolog, moze przyszły student weterynarii
 
 
 
adrian_lasek 
REDAKTOR



Województwo: warmińsko- mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 666
Wysłany: 2009-05-08, 23:47   

Ja jeszcze polski ustny i biologia- rozszerzenie, w poniedziałek. Angielski ustny na 85%, więc dobrze :P
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-05-09, 13:03   

Mi zostala jeszcze matma w środe , ustny polski w piatek i 25 maja jeszcze ustny angielski....
 
 
przemek89 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Koło / Lublin
Wysłany: 2009-05-11, 12:53   

ja własnie wrociłem z biologii rozszerzonej i powiem wam ze była zjadliwa, nawet bardziej niz podstawa chyba :)
_________________
biolog, moze przyszły student weterynarii
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12