Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Poniedziałek 16 Września 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jeździec albański - prawdziwy król Albanii
Autor Wiadomość
momo1351 

Województwo: Mazowieckie
Wysłany: 2019-02-12, 00:47   

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be kolejny filmik z pięknymi zalotami do samicy
Ostatnio zmieniony przez momo1351 2019-02-12, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  

Edek 

Województwo: Dolnośląskie
Wysłany: 2019-02-12, 07:43   Jeździec albański - prawdziwy król Albanii

Jakie to zaloty, Krystian to normalne u gołębi , jak u innych zwierząt też występują. Przyjdź do mnie , z samego rana jak jeszcze ciemno, a ja zaświecę światło w gołębniku. Nie potrzeba Albani.

Garullus 

Województwo: śląskie
Wysłany: 2019-02-12, 08:25   

Ten chyba jest jeszcze lepszym tancerzem :D

poluch94 

Województwo: małopolskie
Wysłany: 2019-02-12, 13:03   

Rzeczywiście nie ma się czym zachwycać, widziałem dużo bardziej "ciętych" samców. No ten Twój Garullus dużo lepiej wywija :D

momo1351 

Wysłany: 2019-02-12, 16:33   

Mnie natomiast one fascynuja ... Panowie to rowniez o garłacz hiszpanskich mozna powiedzięc tak samo....a Ty Poluch zapewne tez wiecej widziales wiecej cietych samców niz garłacze hiszpanskie https://www.youtube.com/watch?v=OvG_ypq66a.Tylko wiesz Edek boje sie ze Twoje niemaja takiego charaktru jak te na filmiku ..i to mnie u nich fascynuje .Wyglad ,mocne bicie i dobry temperament

kgrzelinski 
REDAKCJA FORUM
kgrzelinski

Województwo: wielkopolskie
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2019-02-12, 22:41   
   Nr Tel.: 660803277

Ten filmik z garłaczami hiszpańskimi mi się nie otwiera. Odnośnie tychże - są od wieków specjalnie selekcjonowane pod kątem jurności samców, odbywają się też specjalne zawody. Hodowcy wypuszczają kilkanaście lub kilkadziesiąt samców i jedną samicę. Wygrywa ten samiec, który ją zdobędzie i zabierze do swojego gołębnika. Ich legendarne zdolności pod tym względem wcale nie są przesadzone, co przerabiałem osobiście, a ilość koków, powstałych w wyniku masowych mezaliansów jednego hiszpańskiego samca z najwierniejszymi dotychczas samicami rozpłodowymi, omal nie przyprawiła mnie o zawał lub atak szału.

poluch94 

Województwo: małopolskie
Wysłany: 2019-02-13, 20:20   

momo1351 napisał/a:
....a Ty Poluch zapewne tez wiecej widziales wiecej cietych samców niz garłacze hiszpanskie

Od hiszpańskich to chyba nikt nie widział, bo one zdaje sie pod tym względem nie maja sobie równych.

momo1351 

Wysłany: 2019-02-13, 22:16   

https://www.youtube.com/watch?v=QLPU2AgLoDA albanczyk w akcji wczesniej mi sie link nie dodał nie wiem czemu.. https://www.youtube.com/watch?v=Px0wi-84NAg .Co do suelty bo zapewne o tym Krzysiek piszesz to nie jest tak do konca...nie wygrywa ten który zaprowadzi samice do gołebnika bo to nie realne a samiec który uzyskał najwieksza ilosc punktów czy tez hodowca swoimi samcami . Punktuje sie to jak blisko est samiec przy samicy to jak bardzo probuje sie przeic do samicy itp . A odnosnie czy jakas inna rasa dorownuje hiszpanom... to tak i nie tylko hiszpani wyhodowali gołębie u ktorych ta cecha jest zawsze ale takie rasy maja rowniesz w szkocji w albanii ,meksu,hollandii,indoneji,turcji .A temperament to cecha indywidualna tak na prawde ;)
Ostatnio zmieniony przez momo1351 2019-02-13, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu