Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Piątek 28 Lutego 2020 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: SERAMA
2011-08-09, 23:16
KOTY!
Autor Wiadomość
amelia 

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2016-05-04, 19:06   Nowy.

Jak piszę nie tu gdzie powinnam to sorkiiiiii wielkie,ale spotkało mnie niezwykłe szczęście:mam nowego!Czy już wspominałam o kotach z kompostownika?Chyba odpowiadając w temacie ''KOTY!!!''.Ale powtórzę:
1.Gamoń.
Normalnie koci odpowiednik batmana!Mojego najodważniejszego psa przegonił wokół podwórka,a potem zgrabnie wskoczył na płot i nawet się nie zachwiał,nie zadrgała jedna sztafeta(oczywiście Misia była mniej zadowolona,ale to historia na inną okazję).
2.Cwany Ryj.
Czy te diabelskie oczy Rademenesa mogą kłamać?Cwany Ryj chyba nie był kiedyś dość cwany,bo ma trochę pogryzioną szyję,ale miotła mu niestraszna!Gdy celuję w niego drewnianym trzonkiem zmyka co sił,ale zaraz wraca...Tak się bawimy.
3.Krycha Bez Oka.
Kryśka moja!Czemu bez oka?No cóż...Chyba podobnie jak prezentowany wyżej Cwany Ryj ''nie była kiedyś dość cwana'' i w wyniku owego straciła oko.Pierwsza brązowa w mojej kolekcji.
To jakżeście się już obczytali,to pora na tytułowego ''Nowego''.Proszę państwa,oto Eryk:
(tu miało być zdjęcie ale Eryka trudno uchwycić,więc zdjęcia brak.Może kiedyś...)
Imię tak jakoś samo...Wszystko przez śliwkę!
No więc kiedyś go zobaczyłam.Był,przyszedł,rudobrązowy,pomierzwiony.Jadłam śliwkę.Uczę się języka tureckiego(tak,wiem,dosyć dziwne zajęcie),więc dawaj szukać ''śliwka'' po turecku.Przewertowałam skoroszyt,i gdzieś przy końcu czerwonym mazakiem nabazgrane było:
''śliwka-erik''
Nie nazwę kota ''erik''!Ale od czego jest język polski!Więc nasunęło mi się Eryk.I tak nowy został Erykiem.Aha,jeszcze dedykacja specjalna:
Dawid,jeśli to czytasz,wybacz,że nazwałam kota tak jak nazywa się Twój brat.
A dla reszty:nie czytać dedykacji specjalnej kto niewtajemniczony!

Odpowiedz do tematu