Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Wtorek 23 Lipca 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BIANKA1
2014-04-05, 14:23
Zielononóżka polska--- pogaduchy
Autor Wiadomość
mateusz20 
Loża zasłużonych

Województwo: Wielkopolskie
Wysłany: 2007-01-06, 16:21   

Papugi też już Pani Ewa miała w studiu, a raz nawet była kobieta, która opowiadała o swoich kurkach, mówiła, że są lepsze i mądrzejsze od innych zwierząt.

sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!

Województwo: mazowieckie
Wysłany: 2007-01-06, 17:07   

Pomysł świetny, najpierw Mateusz, a teraz Łukasz jest prawdziwym wulkanem pomysłów.
Pozwólcie że podzielę się jednak z Wami pewnymi wątpliwościami. Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego co poniżej napiszę zbyt negatywnie.

Pod względem pijarowskim to Klub Czubatki Polskiej jak i same kurki, w tym nie tylko czubatka polska ale i zielononóżki mocno stoją. Wielokrotnie występowałem w radio, telewizji, jest też przecież prasa, w tym Woliera. Zawsze po takich występach oglądalność strony interentowej zwiększa się kilkakrotnie. Tylko co takich emisji wynika?

Przykładem jest progam rolny, w którym mówiłem o zielononóżkach. Już w trakcie jego emisji mój telefon komórkowy dwonił non stop. A sumie w ciągu kilku dni odebrałem możę tysiąc, a może więcej połączeń. Każdy zadawał jedo pytanie: a gdzie można takie kurki lub jajka kupić? Nie potrafiłem i jnie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo z hodowlą tej rasy są ogromne problemy. Nie będę się rozwodzić na ten temat. Odsyłam do listopadowego i styczniowego numeru Woliery.

Drugi przykład. W ciągu dwóch lat rozdałem lub sprzedałem ponad pięćset różnych białoczubów. Spróbujcie dostać w tej chwili jakieś dobre białoczuby. Zostało może kliku hodowców, którzy mają te piękne kurki.

Trzeci przykład. Organizowana jest pierwsza wystawa KCP w Warszawie. I co? Jakoś nie widzę tych szturmujących tłumów warszawskie Bronisze.

Podsumowując. W chwili obecnej brakuje nam przede wszystkim organicznej pracy. Bo inaczej będzie tak jak z Marcinkiewiczem, o którym mówi się, że bajer ma opanowany do perfekcji, tylko jakoś nic mu się nie udaje zrobić. W pojedynkę niewiele da się zrobić.

LWlodarczyk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 21:04   

Nie macie pojęcia jaki jestem „Happy” cieszę się że pomysł się podoba, ja gdybym tylko miał coś ciekawego do powiedzenia to z miłą chęcią bym pogadał sobie z Ewą :mrgreen: :-> :mrgreen:

mateusz20 
Loża zasłużonych

Wysłany: 2007-01-06, 21:07   

Jak już to byśmy musieli zebrać ładną grupkę ludzi aby każdy kto ma coś w tej sprawie do powiedzenia, mógł sobie z Panią Dżyzgą porozmawiać.

LWlodarczyk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 21:34   

Masz rację Mateusz20, musi być kilka osób, choć i ilość nie jest pewnie tak bardzo istotna a jakość.

[ Dodano: 2007-01-06, 23:14 ]
Drugi przykład. W ciągu dwóch lat rozdałem lub sprzedałem ponad pięćset różnych białoczubów. Spróbujcie dostać w tej chwili jakieś dobre białoczuby. Zostało może kliku hodowców, którzy mają te piękne kurki.

Kurcze teraz tak się nad tym moim szalonym pomysłem głębiej zastanowiłem, i jest tu wiele wątpliwości, faktycznie sam program może przykuć uwagę tylko na określony czas, a potem wszyscy o wszystkim nagle zapomną „czeski film” szkoda tylko bawić się w pseudo hodowców. Nie ma to jak hodowca i miłośnik z krwi i kości

jaras 

Województwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
Wysłany: 2007-01-14, 23:20   Zielononóżki
   Nr Tel.: 663 449 801

Dzisiaj w moim inkubatorze znalazła się pierwsza partia jaj zielononóżek.Tak więc mogę powiedzieć,że rozpocząłem sezon hodowlany 2007.Zdopingowali mnie do tego Koledzy,którzy już cześniej kupili u mnie jajka zielononóżek i powłączali inkubatory.Teraz mam przed sobą trzy tygodnie miłego oczekiwania na małe puszyste kurczaczki.Zaraz mi weselej na duszy.Pozdrawiam Wszystkich i życzę samych udanych lęgów w 2007 roku.

jaras 

Wysłany: 2007-01-15, 12:36   

Spicifer.Niestety,na razie nie.Wyczerpałem moje możliwości lokalowe.Jednak do lata daleko.Znajdę jeszcze miejsce,żeby ją oddzielić.Muszę tylko dobudować kolejny kurnik.

jaras 

Wysłany: 2007-01-15, 18:20   

I koguta :-D .A poważnie,to będzie kurnik także dla innych par.Chcę zrobić oddzielne pomieszczenia,żeby nie było problemu z kojarzeniem wybranych osobników zarówno zielononóżek, jak i karmazynów czy kaczek staropolskich.Na marginesie mam pytanie.Czy skontaktował się z Tobą Pan Kinas?Dostałem od niego informację,że posiada czarną zielononóżkę.

Krzysiek Prokop 

Województwo: warm.-maz.
Wysłany: 2007-01-15, 19:21   

A do niej trzeba szukać też takiego koguta??

Madziola
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-17, 09:34   

Witajcie! Mam pytanie odnośnie zielononóżek- kupiłam od Kalexa 3 kurki( są super) i okazało się że wśród moich niosek nam czarną z pozłacaną szyją z idedtycznymi nogami... I tu mam pytanie czy ona też może być zielononóżką??

Madziola
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-17, 14:06   

Postaram się w najbliższym czasie wkleić jakieś foto...
;-)

jaras 

Wysłany: 2007-02-04, 10:39   Zielononóżki

Wylęgły się moje pierwsze zielononóżki :-D .

mirass
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 10:41   

No to jaras, gratuluje. Juź masz duzo przychówku a co będzie za jakiś czas :mrgreen:

Krzysiek Prokop 

Województwo: warm.-maz.
Wysłany: 2007-02-04, 10:44   

Ale piękne :-) Już chyba też wkrótce podłoże jajka swoich zielononóżek :-/

mateusz20 
Loża zasłużonych

Wysłany: 2007-02-04, 11:19   

jaras, a to czarne piskle to czyje jest?

Odpowiedz do tematu