Witaj! Zaloguj lub Rejestracja w serwisie.
Piątek 22 Listopada 2019 roku
Zawsze » Forum Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria Giełda » Kupię Sprzedam Oddam/Zamienię
Szukaj:
  Galeria  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BIANKA1
2014-04-06, 08:18
Zielononóżki
Autor Wiadomość
angsur90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 13:04   Zielononóżki

Witam. Mam takie nie typowe pytanie odnoś zielononóżek. Czy może się zdarzyć że z jaj od zielononóżki wykluje się pisklę innego koloru? Bo mi się wykluło pisklę koloru czarnego a resza jest koloru takiego jak powinno być.

salome 
salome

Województwo: mazowieckie
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-11-16, 13:13   

To możliwe,zależy kim był tatuś.A poza tym któreś z rodziców mogło mieć ten kolor w genach.Mnie w sierpniu wykluł się kurczak który ma białą głowę a tułów biało-czarno-brązowy.

angsur90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 13:19   

Rodziców nie znam bo jaja były kupione na allegro, a na zdjęciach były kury i koguty rasowe nie widziałam nic podejrzanego. Dlatego jestem w szoku 8)

angsur90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 01:00   

Już wiem czemu ten pisklak jest czarny. Pisałam z sprzedawcą jaj i prawdopodobnie musiał mu uciec z innego kurnika kogut maransa i dopadł zielononóżke.

fazka209 
fazka

Województwo: zachodnio-pomorskie
Wysłany: 2013-02-09, 06:16   

sadzę że jeżeli kupywałeś jajeczka zielononóżek a on twierdził że takimi są a teraz mówi że kogut ucieka - hmm dopowiedz sobie sam

marcos278129
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-27, 13:03   

witam poddałem jajka dla kwoki mam zielononóżki i jedna jakąś tam czarna z piórami na nogach i wyszedł piękny kogut wielkości wyrośniętego liliputa od głowy do nóg zielononóżka a nogi z piórami piękny ...

Goniec 

Województwo: Lubelskie
Wysłany: 2013-03-01, 19:04   

marcos278129, Mógłbyś wstawić zdjęcia tego kogucika? Ciekawi mnie jak wygląda taki miks zielononóżki z piórami na nogach... ;)

BARciak 

Województwo: Śląskie
Wysłany: 2019-02-12, 15:44   

Odświeżając temat...
Czytając w internecie o zielononóżkach natknąłem się na informację, że występują one także w formie albinotycznej. Tylko coś mi się tu nie zgadza. Niby taka jest i była widziana, ale nie ma żadnych dowodów, ani zdjęć, ani nic. Normalnie kura widmo, albo yeti :d Niby jest, ale nie wiadomo gdzie :hmm:
Napisze mi ktoś jak to w końcu jest z albinotyczną zielononóżką? :d Jeśli takowa faktycznie istnieje to poprosiłbym o wstawienie fotki.

Odpowiedz do tematu