Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2006-12-19, 20:02
Podróże/ opowieści przyrodnicze
Autor Wiadomość
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
  Wysłany: 2006-11-24, 19:59   Podróże/ opowieści przyrodnicze

oto miejce na temat żebyś właśnie TY się pochwalił / ła gdzie byłaś/eś co widziałaś/eś no pochwal się nie ukrywaj tego a co to za zwierzaki , a może były niesamowite , może miały innne niż wskazuje gatunek kolory , OPOWIEDZ NAM O TYM my też chcemy to wiedzieć ;-) czy to w drodze do szkoły czy do Kościoła , no powiedz co widziałes , opowiedz nam my tez chcemy wiedzieć !!! :mrgreen: ja dzisiaj byłam w szkole i widziałam 9 saren i 5 jelonków z malutkimi słodziutkimi dzieciaczkami ale to był widok , a może masz niezwykłe zdjęcia , niezwykłych zwierząt , opowiedz nam o tym i zamieść tu foty , może gdzieś byłeś , w niesamowitym miejscu widziałeś/łaś niesamowite zwierze , ptaka , ej a może Twoje kaczuszki lub kurki , byle jakie ptaszki zbroiły coś śmiesznego , na to TU jest miejsce :mrgreen:



Mam nadzieję że będziecie się udzielać , a ja będę odpowiadała :mrgreen:

Pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: 2006-12-01, 15:18 ]
no i nic , nie podoba Wam się temat :-(
 
 
 
spicifer 


Województwo: Podkarpackie
Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 279
Wysłany: 2006-12-19, 19:55   

Bażancia Matulo! Myślę że nikt nie pobije twoich opowieści o wędrówkach przyrodniczych, cóż, nie napiszę, że widziałem bażanta w polu, bo to nie jest ciekawe, Ty masz najlepsze przygody i ten temat jest właśnie dla Ciebie, opisuj je wszystkie pliss, bo na serio są bardo ciekawe, takie kolorowe i baśniowe i na pewno z przyjemnością każdy je czyta?
Ej! Ludzie mam rację?

Można się przy nich rozmarzyć o nietkniętej ludzką ręką przyrodzie i o tym wszystkim co się w niej dzieje, a czego nie każdy z nas dostrzega.
Kasiu, pisz te opowiadania dalej, ja je uwielbiam
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2006-12-19, 20:39   

I tu się z specem zgodzę, twoje opowieści są bardzo ciekawe i interesujące, oby tak dalej, czekamy na więcej.
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2006-12-20, 18:03   

ok jak będą ciekawe to ok. ;-) ale się cieszę :oops:
 
 
 
LWlodarczyk 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 174
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2007-01-06, 15:42   

Nie wiem czy słyszeliście, ale w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie zakwitły forsycje, oczary i wawrzynki, czyli te rośliny które kwitną wczesną wiosną. Zdecydowanie to sprawka ciepłej zimy, u mnie na balkonie cały czas wypuszcza nowe listki róża miniaturowa. Czy ktoś z Was miał może kiedyś wąchać kwiaty Wawrzynka, jeśli nie to polecam, bardzo ładny krzew.
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2007-01-06, 19:37   

wiesz, gdzies widziałam , ale nie wąchałam ale to ładny kraczek nwed na widok , wydaje mi się ładny , no tak ciepła zima robi swoje :-( jak tak ruszyło wszystko no to w tym roku owoców nie będzie..... :-| :-| :-| :-| u mnie juz w tamtym roku nie było czereśni :-( :-( :-( :-(
 
 
 
LWlodarczyk 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 174
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2007-01-06, 21:10   

Oj tak mogą być problemy z owocami, wiele drzew potrzebuje dużych spadków temperatur np. : brzoskwinie, czereśnie. To krzewy które wcześnie wypuszczają pąki, pewnie przy takiej pogodzie teraz wiele z nich obudziło się, i jak przyjdą nagle przymrozki to może być totalna kicha

A wawrzynka polecam gorąco :!: :!: :!: naprawde niepozorne kwiatuszki, ale za to intensywny zapach. Jak mawiają mała rzecz a cieszy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12