Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ecofarming.eu uwazajcie ludzie!
Autor Wiadomość
karot123 


Województwo: wielkopolskie
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-10-09, 09:48   ecofarming.eu uwazajcie ludzie!

Witam!

Nie wiem jak inni użytkownicy tego forum, ale ja po przeczytaniu wielu artykułów o tematyce przepiórek postanowiliśmy zakupić stado przepiórek w celu dalszej hodowli. Pan Andrzej obiecywał iż zapewnia stały odbiór po najlepszych hurtowych cenach. oczywiście nie było mowy o żadnej umowie jedynie słowne zapewnienia o zabieraniu każdej ilości. oczywiście przepiórki miały być tylko samiczki a po zakupie okazało się ze 20-30% to samce które są praktycznie bezużyteczne, a płacone było 4 razy więcej za kurkę niżeli za koguta w sprzedaży, no ale dobra może się pomylił pomyśleliśmy, teraz już wiem ze można się pomylić o 5% przy selekcji dorosłych sztuk, ale nie o tyle. Gdy zaczęły się nieść on mi mówi ze może je ode mnie brać po cenie w ogóle pokrywającej jedynie koszty produkcji do tego muszę spełniać wygórowane przez niego wymagania odnośnie temp. transportu i wiele innych w ogóle spychologia jednym słowem, aha no i dostarczanie osobiste produktu, czyli jednym słowem smiech na sali. Pisze ten post nie aby kogoś zniechęcać do przepiórek, wręcz przeciwnie, ale chciał bym przestrzec aby się inni nie nacieli na tego człowieka, oczywiście róbcie z nim interesy, ale uważajcie na każde słowo tak samo na certyfikat który miał być na ptaki a teraz jest z tym problem nie odbierajcie ptaka przed otrzymaniem papierka na niego. Bardzo chętnie podpowiem osobom jeśli będą zainteresowane proszę na piv a na pewno odpowiem chętnie na każdo pytanie, aby się nie wydało iż jest to post anty temu człowiekowi jest to ostrzeżenie dla każdego.

Pozdrawiam
Kamil i Ania

PS. chętnie chciał bym rozkręcić ta dyskusję, jeśli są również inni użytkownicy, którzy mogą swoje zdanie napisać na tema tego człowieka.
Ostatnio zmieniony przez karot123 2010-10-09, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hodowca 


Województwo: świętokrzyskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 2010-10-09, 19:01   

Ja też kilka miesięcy temu kupiłem przepiórki (nie od wspomnianego hodowcy)
i okazało się że jest spora przewaga samców. Samic było tylko około 30% a chciałem miec same samice i 1 samca. Przez to miałem spory problem bo strasznie się dziobały i musiałem je rozdzielić. Teraz wiem jak je odróżnić płeć i na wiosne planuje dokupic jeszcze przepiórki.
 
 
dawid125. 


Województwo: Mazowieckie
Wiek: 26
Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 27
Wysłany: 2010-10-14, 08:21   

Ja też kupiłem parę dni temu 3 przepiórki miały by 2 samice i jeden samiec.A są 2 samce i jedna samica...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11