Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2006-08-17, 17:51
POZNAJMY SIĘ!
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-19, 18:45   

No tak prawda, dlatego nie rozpisywałem się... Zapomniałem się :-/
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2006-08-19, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-08-19, 20:33   

Bartek:
Nie widzisz mojego postu?
Maja
Dzięki Bartku.
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-08-22, 22:52   

Jak tu wszyscy obecni napisze cos o sobie:

Muzyka: wszystko co wleci do ucha i prócz muzyki powaznej :(
Zainteresowania: papugi oraz inne zwierzaki, dobre fury, wedkarstwo
Danie: preferuje i uwielbiam chinska kuchnie niestety jest kosztowna ale warto!!!

Zwierzaki jakie mam to mala hodowla papug nimf (w przyszlosci Rozell Bialolicych no i moze jeszcze czegos) ponadto w domku mam perska kotke

To by bylo na tyle jak ktos bedzie cos chcial wiecej o mnie wiedziec niech da znac :)

Acha jestem Zonaty i na matrymonialne oglaszenia nie odpowiadam :) )))

jpg 134.jpg
Plik ściągnięto 43 raz(y) 57,37 KB

kpg 145.jpg
Plik ściągnięto 40 raz(y) 51,08 KB

_________________
<lol>
 
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-08-28, 19:45   

Mam 26 lat jak by co :) dlaczego chcesz wiedziec?? :lol:
_________________
<lol>
 
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-08-28, 21:15   

Fajny T-shirt pod kolor do samochodziku :-)
Maja
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-08-28, 21:47   

heh ,dziekuje, koszulka fajna tylko ja jestem tam wczorajszy ,ale dzienx
_________________
<lol>
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-09-15, 20:53   

Haaaa znalazłem mój wpis z ok 3 lat temu opisujący moje początki (boże jak fajnie jest wspominać) yyhyhyhyh teraz to się moge śmiać z tego ;-)


Może na początek ciut o sobie. Nazywam się Kamil Kowalski, mieszkam (powiedzmy ze od niedawna) w malej wsi Kłaj oddalonej od Krakowa ok 30 km od 4 lat hoduje czubatki... A zaczęło się to tak... Jeżeli miałem mieszkać na wsi to nie chciałem za bardzo sie wyróżniać od reszty ludzi, wiec wymyśliłem sobie ze kupie sobie jakieś kury albo kaczki mandarynki (one odpadły już na starcie - co tu gadać to był by wtedy nie lada wydatek jak na 14sto latka), wiec pozostałem przy kurach. Zacząłem pytać kolegów czy przypadkiem nie maja odsprzedać kilku kurek (niestety albo stetyyy zawsze bylo: NIE! ZWARJOWALES! NA GOWN* CI KURY! JESTES Z MIASTA CO TY BEDZIESZ ROBIL ZA WIESNIAKA?!). Aż w końcu jeden znajomy powiedział ze niedaleko jego jacyś starsi państwo maja fajne, niewielkie kuraki... No to wio! Pojechałem zbadać potencjalnych pupili. Gdy je zobaczyłem to... oniemiałem - KURY KTORE MIALY AFRO NA GLOWIE! SZOK! A że jestem w takich sprawach dość otwartym człowiekiem od razu musiałem poznać i wypytać o wszystko ów państwo. Powiedzieli ze sprowadzili je z Niemczech, ze sie nazywają czubatki... Po miesiącu miąłem przyjechać i odebrać "Kuraki z Afrem".
Przygotowania, niewysokie ogrodzenie (1m), na 2 szerokie a na 5m długie a w środku kurnik (przynajmniej ja to tak nazywałem, kilka desek jedna strona zrobiona tylko ze styropianu bo drewna mi zabrakło ale co najważniejsze - to cos miało dach, co prawda tylko z papy ale miało. Do jego budowy nie użyłem ani jednego gwoździa tylko małe kawałki drutu). Biedne kuraki 2 lata w tym się musiały gnieść. W tamtym roku wszystko Ewoluowało. -Kurnik taki (jak dla mnie) MEGA a do tego wygląda jak ładny kurnik albo mały domek, Ogrodzenie tez zmieniłem, może to teraz bardziej jak woliera... Miedzy czasie przestudiowałem kilka książek o drobiu ozdobnym, sporo sie nauczyłem. Ale co tu więcej mówić teraz mam Dwa Bialoczuby Czarne (+ 4 młode) i trzy Czubatki tego typu, takie rozczochrane http://www.czubatkapolska...e/zdjecie-1.jpg (+do tego 3 młode).
Podsumowanie- Nie znam podobnego wariata w moim wieku (Hehe ostatnio wlazłem do ich domku z piwkiem i zacząłem oblewać tam udany sezon)...
się hodowla rozwija...
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2006-09-15, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-09-15, 21:17   

Kamil,
Ale super post. Ja 7 lat temu przeprowadzilam sie do wsi, w ktora w PRL-u byla skazana na wyludnienie. Przez 50 lat nie dawano pozwolen na budowe. Chata z bali, ktora kupilisny ma ponad 60 lat. Bardzo duzo fajnych ludzi tu jest, i jak sie wprowadzilismy to sasiadka mowila, "Maja, kup sobie kur." Ja jej na to "Todzia, gdzie ja mam te kury trzymac?" Ale tak mnie meczyla, ze w koncu kupilam jedna kure na targu. Nazwalam ja "African Queen" bo byla czarna prawie cala. Ale Afrykanska Krolowa mieszkala z kurami sasiadki, bo ja nie mialam kurnika. Taki byl wiec moj początek z kurami.
Maja
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-15, 21:46   

To po tyTm wpisie na stronie www.czubatkapolska.pl zwróciłem uwagę na
Kamila. Od razu zauważyłem jego swoiste poczucie humoru i wdzięk.
Tak się odkrywa t a l e n t y.
Są jeszcze inne wpisy na tym forum. Poczytacie sobie jak Kamil skończy forum czubatkowe.
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2006-09-22, 19:57   

Witam wszystkich użytkowników , a zwłaszcza witam milutko Pana Admina hmmm, więc krótko o sobie : hoduje bażanty od 5 lat , mam pawie , kurczaki , kury, kaczuszki , kaczki, i myśle onimfie .... mam 2 psy no i bardzo lubię oglądać zwierzęta .. jestem przyrodnikiem i często wychodzę na dalekie , piękne tereny , lubię sarny , a co do saern to jak miałam hoooo 8 lat??? - to mnie sarna potrąciła i złamała mi nogę :mrgreen: bhi hehe ale już się wszystko wygoiło (naszczęście :-D ) pozdrawiam :-* - ten całus dla wszystkich użydkowników , którzy to przeczytają ;-) a ten uścisk dla wspaniałego admina :uscisk:
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-09-22, 20:08   

:oops: :oops: :oops: Ooojojojjj :oops: :oops: Bardzo dziękuje za Miłe i ciepłe słowa :oops:

i Witamy Serdelkowo na Forum ;-)

Miło poznać ;-)

;-)
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2006-09-22, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-09-22, 20:10   

Bażancia matulo,
Witamy Cie serdecznie na forum. W dziale "wiedza" jest duzo dobrych artykułów, jesli potrzebujesz jakichs informacji, albo jesli chcesz sie podzielic swoja wiedzą. Tak czy inaczej zapraszamy :-D :-D
Maja
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2006-09-22, 20:17   

ojejku słodziudcy jesteście, mi również miło chciałam się pochwalić że 2 lata temu moje forum wygrało w konkursie na najlepsze forum roku 2004 zajęłam 3 miejsce :oops: bardzo się cieszę że są tu przemili i mądrzy ludzie , dziękuję wszystkim :idea: całusek dla Pana Admina :-D
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-22, 20:31   

A jakie to forum wygrało? Pochwal się!
Gdybym miał przyznawać nagrody za najlepsze pseudonimy (nik to się chyba nazywa) to "Bażancia matula" wygrałaby u mnie bezpelacyjnie.
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2006-09-22, 23:07   

Bażancia matula, napisz dokładniej jakie gatunki bażantów i kaczek masz w swojej hodowli ;-) moze możesz wstawić jakieś fotki swoich ptaków!!?? :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14